Посольство України в Бельгії перед Різдвом опублікувало уривок виконання групою Onuka композиції “Carol of the bells” – він же “Щедрик”
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяНа кадрах, які були опубліковані посольством в Facebook, колектив виконує пісню в будівлі, яке дуже схоже на термінал аеропорту.
До речі, відому на весь світ пісню “Щедрик” (вона ж “Колядка дзвонів”) створив український композитор Микола Леонтович в 20 столітті.
Вперше пісню “Щедрик” виконав хор Київського університету у 1916 році, коли композитор працював у Києві і керував хоровими колективами.
Нагадаємо, Святвечір 6 січня: чого категорично не можна робити
Щороку 6 січня православний світ відзначає Різдвяний святвечір, який завершив 40-денний Різдвяний (Пилипів) піст. У цей день проводяться головні приготування до православного Різдва (7 січня). Докладно про заборони і прикмети свята читайте в нашому матеріалі.
Святвечір 2019: головні заборони і прикмети свята
В Різдвяний святвечір православні зобов'язані відвідати богослужіння в церкві. З самого ранку господині прибирають у будинку, після чого приступають до приготування святкової вечері. Як відомо, до столу подають 12 пісних страв. В першу чергу куштує кутю, після чого приступають до всіх страв на столі.
Як раніше повідомляв "Знай.ua" Різдво Христове: найсильніші молитви для залучення удачі і фінансів
Різдво Христове – особливий день в житті християн. Прийнято не тільки ходити в церкву, але і ставити свічки за благополуччя близьких і, звичайно ж, молитися. Вважається, що в цей день молитви володіють неймовірною силою і той, хто дійсно потребує, отримає допомогу вищих сил.
ТакожЗнай.uа" писав про те, що Богоявлення 6 січня: як католики відзначають світле свято
6 січня католики відзначають Богоявлення, яке ставиться нарівні з Великоднем і П'ятидесятницею і є найдавнішим християнським святом. Присвячений він народженню Ісуса Христа і подій, супроводжувати йому.