Наші пращури уважно ставились до подарунків і вірили в те, що кожна річ здатна володіти неповторною енергетикою. Потрапляючи в будинок, вона може наповнити його позитивною або негативною енергією. При виборі подарунка дуже важливо враховувати народні прикмети, за якими рушник є не найкращою річчю.

У давнину рушники асоціювалися у людей з ритуалом поховання та поховання. Вони використовувалися для підтримки, коли процесія несла покійного на цвинтар. Саме тому вважається, що рушник в якості подарунка приносить хвороби, невдачі і конфлікти.

Ще одна прикмета свідчить, що той, хто подарував рушник може розлучитися з тим, кому він піднесе подарунок. У колишні часи дружини збирали своїм чоловікам в дорогу їжу та необхідні речі, загортаючи їх у рушник, тому в свідомості людей закріпилося, що ця річ символізує розлуку на довгий час.

Популярні новини зараз
Школярів переведуть на новий формат: навчатися класами більше не будуть Літні українці загнані в глухий кут: у Мінсоцполітики анонсували перерахунок "старих" пенсій Мінімум – 500 грн, а то й кілька тисяч: пенсіонерам дали шанс отримати додаткові гроші Загинув відомий співак, зірка гурту "One Direction" Ліам Пейн: копи кажуть - випав з вікна
Показати ще

Езотерики дотримуються дещо іншої точки зору і вважають, що рушники можна дарувати тільки в тому випадку, якщо на них присутні малюнки, що символізують успіх і гроші. Подарунок з цими зображеннями стане добрим талісманом.

Забобони свідчать, що подаровані рушники можуть принести невдачі у тому випадку, якщо не припали до душі того, кому призначалися. Також не варто дарувати дитячі рушники, їх повинна вибирати тільки особисто мама малюка, щоб не накликати на нього біду.

Нагадаємо, Хрещення – це не свято моржів: диякон Помісної УПЦ розповів, як правильно відзначати 19 січня. Пірнання в ополонку не є запорукою гідного святкування Богоявлення.

Як повідомляв Знай. ua, Хрещення Господнє 2019: історія, традиції, обряди і ворожіння на свято. Все найважливіше та цікаве про Хрещення Господнього.

Знай. ua писав, що в православ'ї Водохресний святвечір 18 січня: повір'я і прикмети. Цікаві повір'я та прикмети, які були у наших предків.