24-річна киянка Альона Омович часто привертає до себе увагу підписників фотографіями у стилі Кім Кардашьян. Instagram-модель частенько публікує відверті фото у мережі і не приховує, що збільшила груди і постійно робить косметологічні процедури щодо збільшення губ і вилиць. А ще, напевно, ніхто з підписників не бачив її без густого макіяжу і в нормальному повсякденному одязі.

В цей раз Instagram-модель опублікувала фотографію, на якій з'явилася в спокусливому образі і зухвалій позі. Для фотосесії дівчина одягла комплект білої білизни, яка оголює рельєфний живіт і величезні силіконові груди моделі. Волосся Омович трохи розпатлане, а на обличчі легкий макіяж, дівчина не дивиться в камеру.

View this post on Instagram

Я вроде бы писала достаточное количество постов про пластику...Hо вопросы в директ поступают по сей день. Поэтому хочу продублировать👋🏻Прошёл почти год с момента моей повторной маммопластики. Переделывала грудь после одного Киевского рукожопого хирурга. Были неправильно установлены импланты, в следствии чего они съехали в стороны и грудь деформировалась 😮 Я так благодарна доктору @dr.ivanchuk за то, что он исправил ошибки другого врача и сделал мне идеальную по моим меркам грудь. Импланты взяли Motiva 495cc анатомы. Я хотела 510сс но доктор сказал, что больше я всегда успею поставить😅 Раньше были круглые Polytech 290cc🤮 Кстати, ринопластику делал тоже @dr.ivanchuk 👌🏻 Сейчас нос такой, о котором я всегда мечтала. Да, он выглядит как маленький инстаграмный нос тп , НО это были лично мои пожелания, которые доктор учёл) Кому-то нравятся естественные носы, по которым непонятно вообще была ли пластика🤔 У меня на этот счёт своя позиция) Я считаю если девушка переживает реабилитацию, наркоз и другие неприятные моменты после операции, при этом рино стоит очень не дёшево , то как-то несправедливо, что окружающие глядят на ее новый нос и не понимают что толком изменилось😂 Это немного обидно, согласны? Если уже идти на перемены, то до конца) Если хотите чтобы я расписала подробный пост о моей реабилитации ( девушкам, которые хотят операцию, но не могут решится будет очень актуально) напишите в комментах +👇🏻

A post shared by A L E N A 🐷 (@alena_omovych) on

Популярні новини зараз

Посеред травня частину України засипало снігом, а температура впала нижче нуля

На 101 році життя помер політик, який мав вплив на президента РФ: "Ти не правий"

Вєрка Сердючка несподівано здійснила мрію коміка Юрія Ткача: "Чекав цього 20 років"

Засоби від усіх хвороб огірків: овочі й бадилля будуть зеленими до самої осені

Показати ще

"Я начебто писала достатню кількість постів про пластику, але питання в директ надходять досі. Тому хочу продублювати. Пройшов майже рік з моменту моєї повторної мамопластики. Переробляла груди після одного київського рукожопого хірурга. Були неправильно встановлені імплантати, в результаті чого вони з'їхали в боки і груди деформувалися. Я так вдячна доктору @dr.ivanchuk за те, що він виправив помилки іншого лікаря і зробив мені ідеальні за моїми мірками груди. Імплантати взяли Motiva 495cc анатоми. Я хотіла 510сс, але лікар сказав, що більше я завжди встигну поставити. Раніше були круглі Polytech 290сс.

До речі, ринопластику робив теж @dr.ivanchuk. Зараз ніс такий, про який я завжди мріяла. Так, він виглядає як маленький инстаграмный ніс тп, АЛЕ це особисто мої побажання, які доктор врахував. Комусь подобаються природні носи, за якими незрозуміло чи була взагалі пластика. У мене на цей рахунок своя позиція. Я вважаю, якщо дівчина переживає реабілітацію, наркоз і інші неприємні моменти після операції, при цьому рино коштує дуже недешево, то якось несправедливо, що оточуючі дивляться на її новий ніс і не розуміють, що толком змінилося. Це трохи прикро, згодні? Якщо вже йти на зміни, то до кінця. Якщо хочете, щоб я розписала докладний пост про мою реабілітацію (дівчатам, які хочуть операцію, але не можуть наважитися, буде дуже актуально) напишіть в коментах +", - написала Альона.

Така публікація не залишилася без уваги шанувальників моделі. Фолловери почали дуже активно обговорювати нове фото на сторінці Альони.

Нагадаємо, українська Кардашьян роздяглася на морозі.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що українська Кардашьян обтягнула силіконову красу вульгарним леопардом.

Також портал "Знай.uа" писав, що українська Кардашьян порадувала новим відео.