Резонансне відкриття, якого люди чекали все життя, зробили вчені. Професор Університету Північної Кароліни Роберт Ланц розповів, що після смерті люди потрапляють в якесь паралельне простір і отримують шанс воскреснути. Однак сфера потойбіччя і досі залишається досить загадковою і малодослідженою.

Учений порівняв життя людини з рослиною, що в'яне, щоб в недалекому майбутньому розквітнути. Свою теорію Ланц довів за допомогою теорії біоцентризму.

Нещодавно співробітники Каліфорнійського університету США повідомили, що паралельні світи гарантовано існують. І вони є досить дотичними до реального світу.

Популярні новини зараз

"Зрада прийшла, звідки не чекали": Макрон нагодував Путіна ласощами просто з Криму

Кравчук пролив світло українцям на Порошенка: 5 років про це говорили тільки пошепки

Каменських прикрасила гарячу обкладинку Playboy: як вам "Стиль собачки"?

Велетенський крилатий мутант атакував Чорнобиль: як виглядає найотруйніша істота зони відчуження

Показати ще

В деяких з них Землю населяють динозаври, а подекуди Англія не колонізувала Америку. Варто відзначити, що подібні висновки дозволило вченим зробити вивчення мікрочастинки, здатної існувати в двох станах одночасно, а значить, і перебувати в двох місцях одночасно.

Нагадаємо, депресію можна вилікувати за допомогою двох бактерій. Завдяки новому дослідженню фахівці виявили, що низька кількість двох видів бактерій може бути пов'язана з депресією.

Як повідомляв портал Знай.іа, вчені зробили важливе відкриття: протистояння жінок і чоловіків настав кінець. Знахідка вчених поставить крапку в одвічному протистоянні. 

Вже давно було доведено, що мозок чоловіка і жінки має важливі структурні відмінності. Нещодавно вчені заявили про те, що жіночий мозок можна назвати більш "молодим", на відміну від чоловічого. 

Вчені звернули увагу на те, що жінки в літньому віці частіше зберігають ясний розум, ніж чоловіки. Про це заявили вчені з Вашингтонського університету.

Також портал Знай.іа писав, що для тих, хто не любить уколи, вчені запропонували новий метод захисту від грипу.