Балаз Берчені — відомий тату-майстер з Угорщини, який робить татуювання навіть знаменитостям. Він спеціалізується на малюнках, в яких багато неймовірно тонких ліній.

Природно, що кожна його робота унікальна і є окремим витвором мистецтва. Однак, Балаз вирішив піти ще далі і взятися за виконання незвичайного завдання. Про це повідомляє Medialeaks.

Популярні новини зараз

Фіранка Укрзалізниці не витримала гніву кота: "Знешкодив хр*нь"

Двері доведеться відкрити: українцям нагадали про масову повірку показників газових лічильників

Катерина Кухар похвалилася дитячим фото і розповіла, в кого вдалася такою красивою: "Порода видна"

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще

Угорський тату-художник об'єднав сімдесят людей заради масштабного проекту — створення анімованого татуювання. Майстер зробив мінімалістичний малюнок на руці кожного, хто брав участь.

Всього лише за 7 днів він зробив тату 70 людям, але його мета була не в кількості, а в їх взаємозв'язку. Всі разом малюнки становили цикл життя троянди.

Тільки об'єднавши їх всі разом і розставивши в правильному порядку, можна зрозуміти зміст кожного тату окремо.

Художник зізнається, що його метою було показати людям, наскільки сильно ми всі близькі один до одного.

"Цей проект став для мене символом загальної свідомості і зв'язку між людьми. Ми всі пов'язані, просто ми відчуваємо кордони, яких насправді не існує, а я хотів їх стерти".

Так виглядав один з найперших

Троянда росла, цвіла, розпускала пелюстки, потім її зривали і дарували. Після вона стояла у вазі дарувала радість і в'янула.

Всі малюнки художник об'єднав в одне гарне відео, яке ви точно додивіться до кінця, а потім захочете переглянути ще раз.

View this post on Instagram

a life of a rose 🌹

A post shared by BB (@balazsbercsenyi) on

На думку Балаза, цикл життя троянди ідеально підійшов для втілення його ідеї.

"Я хотів, щоб історія була про троянду, тому що це дуже гарний символ і образ любові. Її життя можна порівняти з ходом життя людини. Ми ростемо, квітнимо, віддаємо себе, а потім вмираємо".

View this post on Instagram

never not drawing

A post shared by BB (@balazsbercsenyi) on

За день відео набрало 220 тисяч переглядів і безліч захоплених коментарів. Але результатом проекту став не тільки красивий ролик, але і знайомство між собою всіх сімдесяти людей, що взяли участь у проекті.

Нагадаємо, креативна дівчина, якій набридло величезна родима пляма на плечі, вирішила щось з нею зробити. Дівчина перетворила родиму пляму у вино.

Як повідомляв портал "Знай.uа", татуювальник набив клієнту неймовірно реалістичний малюнок, соцмережі не відразу розпізнали підступ.

Також "Знай.uа" писав, в місті Тусон, штат Арізона (США) живе єдиний у світі сертифікований тату-майстер, який працює за допомогою ніг. 30-річний Брайан Тагальська народився без рук, але це ніколи не зупиняло його.