По всьому світу тисячі прихильників теорій змови вірять в різні сценарії Апокаліпсису, які нібито знищать все живе на Землі. Фанатики дуже часто забувають, що людство може загинути не тільки через вторгнення інопланетян, зіткнення з таємничою планетою Нібіру або величезним метеоритом. Існує безліч інших потенційних загроз.

Багато вчених вважають, що до 2100 року людство буде знищено через хвилю страхітливих катаклізмів. Люди зможуть врятуватися лише шляхом негайної колонізації Марса.

Щороку відбуваються страхітливі торнадо, масштабні землетруси, сильні повені, виверження вулканів, люті цунамі і безліч інших страшних лих, число яких стрімко зростає.

Ще кілька років тому провідні уми планети і досвідчені вчені навіть не припускали, що планету атакує настільки сильний циклон. Настільки потужний, що поверхня Блакитний планети будуть розірвати десятки нещадних смерчів, які знищують все на своєму шляху. Дійсність показала, що все це - "квіточки".

Популярні новини зараз

Найкрасивіша жінка світу перетворилась на білявку: Беллу Хадід не впізнати

"Сексі!": Каменських в пікантний спідній білизні захопила не тільки Потапа

Прогноз погоди для всієї України на 11 грудня: зима всерйоз вступила в свої права, коли прийдуть справжні морози

У Чехії обстріляли університетську лікарню: є жертви

Показати ще

Люди забруднюють екологію токсичними викидами і відходами, вичерпують корисні ресурси Землі і всіляко нищать свій будинок. Людство не звертає увагу на кричущі сигнали планети, на благання про пощаду.

Експерти вважають, що з кожним роком не просто збільшуватиметься число природних катастроф, а й буде множитися їх руйнівна сила. Циклони не зможуть повністю знищити великі міста. Але з цим завданням чудово впораються масштабні землетруси, від яких не можна буде сховатися ні в одному куточку планети.

На думку фахівців, до 2100 року врятуватися зможуть лише ті люди, які переселяться на Марс. До цього часу Земля вже просто не буде придатною для життя. Якщо людство не задумається, шансів на виживання на рідній планеті практично не буде.

"Знай.ua" уже писав: Нібіру остаточно знищить Землю 8 березня

Напомним: інопланетяни виявилися набагато ближче до Землі, ніж припускали

Как сообщалось, вчені придумали, как знайти прибульців