У канадському місті Dorion, провінція Онтаріо, сталася моторошна історія, якою поділилася дівчина на паранормальном сайті Unexplained Mysteries під ніком "SpiritS".

Так, за словами дівчини, коли їй було 23 вона придбала невеликий приватний будиночок, щоб жити окремо від батьків. У передмісті як раз можна було знайти недорогі варіанти, які по кишені молодій дівчині.

SpiritS знайшла підходящий будинок, в маленькому селищі де було не більше 300 жителів. Незважаючи що від нього до роботи їхати було майже годину, їй сподобалося, що це двоповерховий особняк і в ньому є 3 чудові просторі кімнати.

Дівчина перебролась туди зі своїми вихованцями: собакою, кішкою і маленькою свинею міні-пігом. Свинка влаштувалася на першому поверсі у своєму будиночку, а кішка з собакою на верху в спальні.

Популярні новини зараз

Ксенія Мішина після розриву з Олександром Еллертом різко перейшла на українську: "Мовний режим"

Індекс Біг-Мака: долар в Україні має коштувати 11,5 гривень

Легенда 90-х Тетяна Овсієнко змінилася до невпізнання, час не щадить нікого: експерименти з волоссям і хрип, як у Лепса

Кума Дзідзьо Оля Цибульська отримала каменем по своїй автівці: "Розбив лобове скло"

Показати ще

Дівчині сподобалося, що кругом панувала природа, а найближчий сусід жив у декількох акрах і був навіть не видно за кущами.

Незабаром SpiritS познайомилася з хлопцем, з яким кілька разів вирушали в похід. Страшна історія сталася якраз після повернення з такого походу. Дівчина впевнена, що ці події пов'язані.

"В ту ніч я швидко заснула глибоким сном і раптом я і моя собака, що лежить поруч на ліжку, разом схопилися від моторошного і гучного пронизливого крику, схожого на жіночий. За відчуттями крик пролунав прямо під моїм вікном. Крик не припинявся і я навіть інстинктивно затулила вуха руками".

Дівчина дуже злякалася. Собака почала дико гавкати і побігла вниз, але потім гавкіт різко припинився, а крики тривали. Кішка також підхопилася зі свого місця і вибігла геть, потім почулося стривожене хрюкання свині знизу. Крик повторювався з перервами.

"Це був гучний і довгий пронизливий крик, який повторювався 3-4 рази підряд, а потім з 5 по 8 разів крики вже були приглушеними, немов воно йшло далі від дому. В моїй голові плуталися думки. Що це таке? Мене хочуть вбити? Налякати? Що може видавати такі звуки?! І спочатку звук був дуже схожий на голос жінки, яка несамовито верещала, але потім він став якимось автоматичним, немов звучала сирена. І тоді я навіть подумала, що мене хотіли напасти прибульці. Крики доносилися все далі, поки зовсім не пропали. Я не знаю ні одну місцеву тварину, здатну так волати, і я також не могла просто встати і подивитися, що там таке, мене скував страх і я лежала, тремтячи на ліжку".

Після SpiritS зателефонувала своєму хлопцеві, з яким була у поході і розповіла йому все, той спробував її заспокоїти. Пізніше повернувся пес і дівчині стало спокійніше на душі.

"Тієї ж ночі я чула в околицях шум, немов від якогось великого транспортного засобу. Коли воно пройшло поруч з моїм будинком, я навіть відчув вібрацію від трясіння. Коли вранці я зустріла сусіда і запитала, чи чув він страшні крики цієї ночі. Але він сказав, що не чув нічого подібного".

Дівчина так і не дізнався, що сталося тієї ночі. В Ірландії і Шотландії подібні несамовиті дивні жіночі крики приписують суті Банші. Можливо саме така істота і налякала нещасну дівчину.

Нагадаємо, привид жінки ночами являвся маленькій дівчинці. Їй не вірили, поки самі не зіткнулися.

Як повідомляв портал "Знай.uа", у місті Эмонтон (провінція Альберта, Канада) на території колишнього госпіталю вдалося зняти на відео щось дивне.

Також "Знай.uа" писав, щось заманювало хлопчика в гущавину лісу.