Різні країни світу почали боротися в змаганні з вивчення космічного простору. Головними конкурентами в цій галузі є китайці, європейці, американці та росіяни.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
Підписатися
Вчені повідомили, що ровер і платформа ExoMars відправляться на Марс дуже скоро – вже в 2020 році.
Основною метою спільної місії ESA-Роскосмос стало вивчення блискавок на Червоній планеті. Хоча точно невідомо, яку мету насправді переслідує ця місія.
Досить амбітні проекти та ідеї щодо Марса мають і Сполучені Штати Америки. Ілон Маск, глава відомої корпорації Space Х, вже неодноразово розповідав про свої плани з освоєння Червоної планети.
Підприємець, бізнесмен і інженер планує побудувати на Марсі невеликі теплиці, в яких будуть вирощуватися овочі. Американці активно виготовляють безліч роботизованих орбітальних апаратів, а також створюють мобільні лабораторії для вивчення незвіданої Червоної планети.
Останні кілька років вчені з Китаю стрімко розвивають космічну галузь у країні. Варто відзначити, що раніше такого не спостерігалося. Експерти регулярно виступають на телебаченні з попередженнями про те, що скоро настануть справжні зоряні війни. Це пов'язано з тим, що інтереси людства переміщуються за межі Землі.
Судячи з усього, люди вже почали боротися за Червону планету. Переможець змагання з освоєння космосу отримає чудовий бонус. Станом на сьогодні, в гонці перемагають американці. Періодично ініціативу в свої руки перехоплюють китайці, але і росіяни намагаються не відставати.
Портал "Знай.uа" розповідав: приватний зонд вперше здійснить посадку на Місяць
Як повідомлялося, таємницю Паллади розкрито: людство підібралося до найзагадковішого астероїдп. Діаметр небесної скелі становить 272 кілометра, вона є найбільшою після Вести
Читайте також: зонд Beresheet надіслав селфі: перше фото на тлі Землі
Нагадаємо: на Марсі виявили безліч річок