Коли Джоно Ланкастеру було всього 36 годин, батьки відмовилися від нього і віддали на усиновлення. Малюк народився з рідкісним генетичним захворюванням, яке називається синдромом Трічера Коллінза. Біологічна мати Джоно була в жаху від побаченого, тому одразу ж заявила, що у неї не може бути нічого спільного з цією дитиною, пише "UkraineReads".

Справа в тому, що це генетичне захворювання впливає на формування лицьових кісток плода. Це сильно відбивається на зовнішності. Вилиці Джоно розтягувалися, а очі опускалися нижче. Більш того, у нього виявили проблеми зі слухом, а за прогнозами лікарів, хлопчик і зовсім не мав ні ходити, ні розмовляти.

Майбутнє малюка було під загрозою, але жінка на ім’я Джин доглядала за ним, коли йому було всього 2 тижні, а потім усиновила його, коли йому було 5 років.

З тих пір пройшло вже 20 років, і тепер Джоно – успішний молодий чоловік, який хоче поділитися своєю наснагою зі світом!

Популярні новини зараз

Фіналіст "Холостячки" спалився Гриші Решетнику, що вже переїхав до Злати Огнєвіч: "Тримайся в подробицях"

Помер "батько російського року" Олександр Градський - під його пісні розпався СРСР

В Ощадбанку з пенсіонерів здирають останні копійки за "стару ганчірочку", яку називають карткою: "Змусили шкандибати додому..."

0,2 не вирок? У суді розповіли, в яких випадках українців не оштрафують за п'яне водіння

Показати ще

“Мені потрібно було вірити в себе все моє життя, адже інші люди дивилися на мене і недооцінювали. Мені доводилося доводити їм, що вони не праві”.

“Я навчився жити на позитиві. Це дуже допомагає!”

Одним з улюблених місць Джоно є спортзал. Це безпечний притулок, який допомагає йому вивільняти стримувану енергію і дає сили та мотивацію рухатися далі. Коли Джоно запитують, чи хоче він звернутися за допомогою до пластичних хірургів, то хлопець відповідає:

“Бог створив мене таким. І я народився таким не дарма”.

Коли йому було 25 років, Джоно намагався зв’язатися зі своїми біологічними батьками. Служба з усиновлення змогла доставити до них послання хлопця. І все ж ті відмовилися від зустрічі і попросили більше не турбувати їх з подібними проханнями.

Це завдало Джоно болю, але він не зламався і зміг знайти в собі сили рухатися далі. Хлопець не злиться на біологічних батьків і не хоче, щоб інші люди засуджували їх за таке рішення.

“Ніхто не знає, через що їм довелося пройти, коли я народився. Вони зробили те, що вважали за краще і для них, і для мене. Саме це їх рішення зробило мене таким, який я зараз. Навколо мене багато дивовижних людей”.

Зараз Джоно займається спортом, подорожує по світу і допомагає дітям, які страждають від такого ж синдрому, як у нього. Він вчить їх приймати себе такими, якими вони є, адже в першу чергу завжди потрібно любити себе!

Нагадаємо, пророк провістив майбутнє Землі, планета очиститься, на зміну людству прийдуть янголи

Раніше ми писали, що відомий екстрасенс розповів, чого чекати в 2019: страшні катаклізми і третя світова. Російський відун підтвердив пророцтва Ванги та Мессінга

Знай.uа розповідав: експерти попередили про те, що через 100 років наша планета перетвориться на гарячу точку, цілі держави будуть стерті з лиця Землі