24-річна киянка Альона Омович часто привертає до себе увагу підписників фотографіями у стилі Кім Кардашьян. Instagram-модель частенько публікує відверті фото у мережі і не приховує, що збільшила груди і постійно робить косметологічні процедури щодо збільшення губ і вилиць. А ще, напевно, ніхто з підписників не бачив її без густого макіяжу і в нормальному повсякденному одязі.

Цього разу Instagram-модель опублікувала фото, на якому з'явилася в спокусливому образі. Можна сказати, що цим постом Альона Омович підтвердила свій статус "української Кардашьян", адже американський ідол Кім Кардашьян теж любить роздягатися на камеру і демонструвати соковиті форми. Судячи з геолокації модель відправилася разом з чоловіком відпочивати на Санторіні, що в Греції. 

View this post on Instagram

Назовите 3 критерия идеального утра для Вас ? У меня это успеть принять душ первой, чтобы мой любимый не использовал всю горячую воду😅 Второе это обязательно капучино на кокосовом молоке 👋🏻 Можно даже без завтрака,но без кофе я сонный тюлень) И третье это не иметь дел раньше 12, чтобы спокойно собраться и не спешить никуда 😅 Если меня торопить у меня все валится из рук и получается что я трачу в два раза больше времени чем нужно на сборы 😂

A post shared by A L E N A 🐷 (@alena_omovych) on

В цей раз Альона Омович вирішила показати шанувальникам сніданок на пляжі біля басейну. На фотографії, яка з'явилася в записі моделі, вона постала на огляд публіки у відвертому білому купальнику, який ледь прикриває соковиті форми моделі. Альона прилягла на бортик басейну в спокусливій позі, запустивши руку в розпущене волосся. Перед нею на підносі стоїть сніданок. У підписі до фотографії Альон розповіла про свій ідеальний ранок.

"Назвіть 3 критерії ідеального ранку для Вас? У мене це встигнути прийняти душ першою, щоб мій коханий не використав всю гарячу воду. Друге це обов'язково капучіно на кокосовому молоці. Можна навіть без сніданку, але без кави я сонний тюлень. І третє це не мати справ раніше 12, щоб спокійно зібратися і не поспішати нікуди. Якщо мене квапити у мене все валиться з рук і виходить, що я витрачаю у два рази більше часу, ніж потрібно на збори", - розповіла модель.

Така публікація не залишилася без уваги шанувальників моделі. Фолловери почали дуже активно обговорювати нове фото на сторінці Альони. Багатьом сподобався знімок, і вони засипають дівчину компліментами, а деякі не в захваті від її переробленого тіла. 

Нагадаємо, нещодавно майже гола українська Кардашьян прикрилася живою змією.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що українська Кардашьян обтягнула силіконову красу вульгарним леопардом.

Також портал "Знай.uа" писав, що українська Кардашьян порадувала новим відео.