Напевно багато чули про те, що всім світом править якийсь таємний клуб. Одна з версій передбачає, що це клуб масонів. Прості люди навіть уявити собі не можуть, які насправді може вирішувати питання ця група людей. А останнє повідомлення від них взагалі не на жарт налякало людей.

Один з масонів, незадовго до своєї смерті, розповів всю правду, що чекає на планету найблиєчим часом, - пише "Fom-ua".

Отриману інформацію намагалися тримати в таємниці, але незабаром вона все таки просочилася в маси і викликала серед багатьох людей чималу паніку. І для паніки дійсно є підстави.

Якщо вірити словам, то весь світ знаходиться на межі неймовірних змін. Все зміниться настільки, що навіть страшно уявити. Першим його одкровенням стало те, що впаде повністю вся банківська система. З кожним роком у всіх країн буде з'являтися все більше боргів. Через деякий час розміри боргів стануть такими, що їх просто нічим буде віддати.

Також Ліндсі Уїльямс припустив, що новим світовим лідером може стати Китай. Адже ця країна зараз дуже пішла в перед, її прогрес у різних галузях перевищує інші держави.

Грошові одиниці перестануть бути потрібними, а це у свою чергу влаштує новий порядок у світі. Найбагатші люди в результаті зрівняються зі звичайними селянами. Нерухомість буде коштувати копійки, однак природні ресурси, наприклад, цінні метали, каміння стануть дуже дорогими та дефіцитними.

Нагадаємо, людство здригнулося від пророцтв Ванги, які вже почали збуватися.

Як повідомляв портал "Знай.uа", культовий американський письменник Айзек Азімов передбачив нинішні проблеми за багато років до їх появи.

Також "Знай.uа" писав, Тесла майже 100 років тому передбачав величезні зміни у житті людства.