Експерт розповів, які імена можуть зламати життя людини. Вони несуть негативний сенс і негативну енергетику, а тому наділяють своїх володарів нещасливою долею. Про це передає Clutch.

Не всі імена благотворно позначаються на людині. Це певне співзвуччя звуків породжує вібрації, які впливають на життя і долю людини, що формують її характер і відносини з навколишнім світом.

Більшість імен поширені. Вони мають сакральний сенс, несуть певну енергію, з ними люди живуть століттями і тому знають, як вони впливають на життя і долю людини. Але є небезпечні імена — такі, які мають непередбачуваний і часто деструктивний вплив. Про такі імена розповів експерт, який багато років вивчає вплив імен, Борис Хигир.

Так, фахівець зазначає, що основну небезпеку представляють саме вигадані імена.

Популярні новини зараз

Дружина Віктора Павлика показала, в чому плюси чоловіка 50+: оце так сосиска!

Полякова, Осадча, Цибульська чекають на появу цієї крихітки: хто батько

Вагітна дружина Віктора Павлика здивувала подробицями про дитину: "Плакала пів години"

Ніну Матвієнко позбавив пенсії режим Януковича: "Я грошей не бачила"

Показати ще

Зазвичай дітей називають традиційними іменами, які вже протягом століть закріпилися за кожною нацією. Ці імена передбачувані. Батьки самі можуть вибрати відповідне ім'я дитині, враховуючи свої смаки, поєднання з прізвищем та по батькові, почитавши опис і значення імені, звірившись зі святцями і гороскопом. Але вигадані імена — це «темна територія».

Останнім часом з'явилася мода називати дітей іменами, запозиченими з різних культових книг або серіалів. Так, наприклад, після виходу серіалу «Гра престолів» прихильники почали називати своїх дітей іменами героїв кіносаги. Найпопулярніше ім'я - Арья.

Проте у даному випадку складно передбачити, як це ім'я позначиться на людині, який слід на ній залишить і як вплине на долю.

Борис Хигир займається вивченням впливу імені на долю вже протягом 30 років. На своєму неабиякому досвіді він переконався, що зв'язок між людиною і ім'ям є, і вій стійкий.

У той час, як традиційні імена не можуть істотно нашкодити, то вигадані якраз здатні. Наприклад, у підлітковому віці люди з вигаданими іменами більше схильні до необачних вчинків, тікати з дому і захоплюватися руйнівними звички (наркоманія, алкоголізм), пізніше вони частіше страждають від депресії і апатії.

Крім того, ім'я — це оберіг, основний захист людини. У вигаданого імені немає сакрального значення, а, значить, людина більше схильна до негативного впливу ззовні. І це, не кажучи про те, що такі імена можуть стати причиною насмішок над дитиною, що може скалічити її психіку.

Таким чином, на думку експерта, не варто захоплюватися вигаданими іменами і ризикувати долею дитини. Краще зупинитись на чомусь перевіреному, щоб не зламати долю людині.

Нагадаємо, ці вбрання на випускний змусять усіх навколо посиніти від заздрості.

Раніше Знай.uа повідомляв, астролог попередив про неминуче.

Також Знай.uа писав, український пророк передбачив кінець світу.