У суботу, 27 липня туристи в Сочі стали свідками страхітливого явища. Прямо з неба у Чорне море впав загадковий об'єкт довжиною в кілька метрів. Очевидці вирішили, що це ракета, але коли непізнаний об'єкт став звиватися, немов змія, люди зрозуміли, що це жива істота.

Місцеві уфологи заявили, що туристи над Сочі зафіксували "космічного жруна", і додали, що в морі вже сотні, якщо не тисячі таких жрунів.

За словами експертів ці черв'яки – біологічна зброя, яку скинула у Чорне море планета смерті Нібіру. Справа в тому, що від мертвого хробака дуже "фонило", а аннунакі сумно відомі своїми генетичними експериментами.

Мутанти виконують подвійну місію, розповіли уфологи: вони заражають радіацією воду і все, що в ній може виявитися, і пожирають всіх, до кого зможуть дістатися. Люди не виняток, розміри черв'яків дозволяють їм заковтувати навіть дуже великих тварин.

Популярні новини зараз
Дефіцит солі в Україні ліквідують, але вартість збільшиться майже вдвічі: які цінники побачимо в магазинах Злата Огнєвіч нарешті зізналася у стосунках з добровольцем: "Він дуже крутий хлопець" Олександр Еллерт розповів про вагітність Ксенії Мішиної: "Це приємний знак" Українці зловили Тіну Кароль в обнімку з Григорієм Ліберманом - нарешті всі побачили його обличчя
Показати ще

Нагадаємо, бойова Нібіру викрала Путіна: Апокаліпсис завис прямо над Кремлем, Росії залишилося недовго.

Як повідомляв Знай.uа, боєголовка Нібіру: прибульці над США провели збройні випробування — заради порятунку Зони 51.

Знай.uа писав, на Землю впав невідомий "подарунок" з космосу: з Нібіру передали "привіт" людству.