Ретроградний Меркурій – це оптична ілюзія, коли планета змінює курс і спрямовується у зворотний бік. Це означає, що життя, швидше за все, вийде з ладу. Дана подія відбувається 3 рази в рік, і останнім в 2019 році стартує 31 жовтня і триватиме аж до 20 листопада.

Що говорить наука?

Доктор Меггі Адерин-Покок пояснює цієї явище з наукової точки зору.

"Якщо ми подивимося на Меркурій, він розташований ближче до Сонця, ніж до Землі, і його орбіта навколо Сонця набагато коротше, всього 88 днів порівняно з нашими 365,25. Це означає, що Меркурій мандрує навколо Сонця більше чотирьох разів у порівнянні з нашої орбітою. Коли Земля і Меркурій знаходяться на одній стороні Сонця на своїх орбітах, здається, що Меркурій рухається по небу з заходу на схід. Коли Меркурій обганяє Землю на своїй внутрішній орбіті, схоже на те, що він змінює напрямок і рухається ретроградно. Зазвичай це відбувається приблизно три рази в рік", - розповів вона.

"Уявіть, що ми сидимо в нерухомому поїзді. Поїзд на сусідній платформі повільно починає рухатися вперед, але потім наш поїзд отправляетсяи обганяє його. Якщо ми не знаємо, що наш поїзд рухається, то, що ми бачимо, це те, що поїзд поруч з нами повільно рухається вперед, потім вирівнюється з нами і потім, очевидно, рухається назад. Ми бачимо це, хоча насправді ні один з потягів не рухається задом наперед. Вся справа в відносних позиціях", - поділилася Меггі.

Популярні новини зараз
Тарифи на воду різко підняли: скільки коштуватиме куб, ціни по областях Українці не можуть скористатися перевагами двозонних лічильників: чому немає обіцяної економії ТЦК може відібрати важливий документ – українців попередили про чергову пастку Мобільний інтернет зник разом зі світлом: легкі способи залишатися на зв'язку навіть при тотальному блекауті
Показати ще

Астрологічне значення

Відомий астролог Сьюзен Міллер розповіла про вплив ретроградного Меркурія на знаки Зодіаку.

"Ретроградний Меркурій – це єдина подія, що зачіпає всі знаки Зодіаку. Однак найбільше він впливає на Діву і Близнюків, тому що планета керує цими знаками. Коли Меркурій ретроградируется, багато чого змінюється, але ми до певного часу не можемо бачити напрямок, в якому рухаються речі. Світ у цей час змінюється", - поділилася астролог.

Для астрологів зміна напрямку Меркурія означає хаотичні наслідки для землян.

"Ви не повинні купувати комп'ютер, або автомобіль, або телефон під час ретроградного Меркурія, тому що можуть виникнути проблеми з цими речами. Також не варто підписувати якісь контракти, так як ви виявите, що щось упустили, і пізніше вам доведеться переглянути умови. Я також не рекомендувала б йти на перше побачення під час ретроградного періоду; це впливає на комунікацію, тому ви можете вибрати не ту людину", – розповіла вона.

"Було багато теорій, щоб спробувати обґрунтувати, чому рух Меркурія може впливати на людей. Деякі припускають, що гравітаційна сила Меркурія діє на воду в наших тілах. Але наукові розрахунки показують, що проходячи повз машини, що рухається на відстані декількох метрів, гравітаційний ефект буде сильніше, ніж у Меркурія, який набагато масивніше, але знаходиться на відстані 77 мільйонів кілометрів", – повідомляє Адерин-Покок.

Як поводитися в цей період?

З астрологічної точки зору Меркурій не такий суворий і похмурий, як здається.

Сьюзен Міллер розповіла, чого слід очікувати.

"Ретроградний Меркурій – прекрасний час для повернення; повернутися до старих проектів, старим знайомим і колегам. Як люди, нам подобається рухатися вперед, але ретроградний Меркурій – це прекрасна можливість зупинитися і переоцінити те, що відбувається в житті", - повідомила Міллер.

Проте, вона зазначила, що все-таки не завадить проявити деяку обережність.

"Я дуже виважено розмірковую про речі під час ретроградного Меркурія. Я тричі перевіряю інформацію про рейс, знімаю сережки і кладу їх в свій гаманець перед тим, як сісти в машину, щоб не втратити їх, і перевіряю, щоб моя візитна картка була приклеєна до задньої частини телефону", - розповіла астролог.

Кінець 2019 року буде насичений подіями.

Нагадаємо, що астрономи з Каліфорнійського університету в Лос-Анджелесі спостерігали за загибеллю землеподібних екзопланет.

Як повідомляв портал Знай.ua, у різних куточках планети люди знаходили таємничі кола на полях. Є припущення, що таким чином з людством намагаються зв'язатися інопланетні цивілізації.

Також портал Знай.ua писав, що вчені Університету в Швеції з'ясували, що найбільший метеоритний кратер в Європі, ударна структура Сільян, є середовищем існування невідомих мікроорганізмів.