Якщо ви вірите в переселення душ, і бажаєте дізнатися, яким буде ваш кінець, прочитайте, як ви померли в минулому житті відповідно до свого знаку Зодіаку.

Як не прикро, але кожен з нас рано чи пізно залишить цей світ. Ніхто не знає достеменно, як він помре, однак, певні припущення на цей рахунок є. Люди, захоплені езотерикою, напевно, чули, що наша неминуча смерть повинна бути дуже схожа на смерть у попередньому житті.

Овни

Ці люди дуже запальні, що, швидше за все, вплинуло на кінець їхнього життя. Овни — пристрасні натури. Ревнощі спонукала їх на бурхливі дії, які і призвели до смерті життя.

Популярні новини зараз

Улюблена страва українців: експерти розповіли, яку рибу не можна їсти у жодному випадку

Порошенка закидали яйцями на власному мітингу: відео ганьби

"Голубий вогник" у всій красі: Кіркоров відзначився неоднозначним вчинком, відео

На Україну суне аномальна зима: синоптики стривожили прогнозом на грудень

Показати ще

Астрологи радять бути стриманішим і раціонально дивитися на речі.

Тельці

Вони наполегливі і багато працюють. Тельці помирали від виснаження і хвороб, що з'явилися внаслідок стомлення. Але більшість представників даного знаку вчасно змінювали працю на відпочинок. Ці люди прожили довге життя.

Астрологи радять берегти себе і не занурюватись у роботу повністю.

Близнюки

Вони за словом у кишеню не полізуть. Ті, кого образили близнюки, і доклали руку до їх кончину. Близнюки мають пристрасть до війни. Можливо, смерть зустріла їх на полі бою.

Астрологи радять Близнюкам спочатку думати, а потім говорити.

Гороскоп, фото: Gorod.lv
Гороскоп, фото: Gorod.lv

Раки

Раки відрізняються самопожертвою, кидаються на допомогу. Смерть могла їх наздогнати під час рятувальної операції. Вони дуже довірливі. Цим користуються їх недруги, приносячи смерть.

Астрологи радять розраховувати свої можливості порятунку когось і бути уважнішими.

Леви

Леви — лідери, борються за правду. Їх не всі люблять. Смерть прийшла від супротивників Львів.

Астрологи кажуть, що Леви надходять завжди так, як вважають за потрібне. Тому, коли настане кінець їхнього життя, відомо тільки одному Богу.

Діви

Діви — великі кар'єристи. Смерть прийшла від розтрати енергії і здоров'я. Прагнення до висот передбачає наявність суперників. Можливо, Діви загинули від боротьби з конкурентом.

Астрологи радять бути розумніше, менше давати волю почуттям. Краще боротися з самим собою, ніж змагатися з іншими.

Ваги

Ваги намагаються не конфліктувати, що позитивно позначається на їх тривалості життя. Але халатно ставляться до свого здоров'я. Можливо, смерть настала через хворобу. Астрологи радять частіше відвідувати лікарів.

гороскоп "багатих" знаків Зодіаку
гороскоп "багатих" знаків Зодіаку

Скорпіони

Скорпіони люблять звертатися до темних сил. За це завжди доводиться платити. А ще скорпіони можуть легко образити словом людини. Такі люди швидко знаходять свою смерть. Астрологи радять бути лояльнішими до оточуючих.

Стрільці

Стрільці могли легко кинути все і поїхати в іншу країну. Не знаючи законів чужини, вони потрапляли в різні неприємні ситуації, які могли призвести до в'язниці, а там і до смерті.

Астрологи радять обдумувати свої вчинки, інакше плата за них буде високою.

Козероги

Козероги запасливі й могли померти від рук злодіїв. Але якщо доля відвела їх від небезпечних людей, то представники цього знаку могли померти в глибокій старості в самоті. З жадібними і скрупульозними людьми мало хто хоче жити.

Астрологи радять бути більш щедрими і менше чіплятися до людей.

Водолій

Вони в душі бунтівники. Намагаються відвоювати свою ідею. Багато Водолії знаходили смерть у битвах. Але також багато хто з них мало звертали уваги на своє здоров'я. Вони могли підхопити смертельну хворобу через бродяче життя. Астрологи радять серйозніше ставитися до свого здоров'я.

Риби

Часто бувають пригніченими. Представники знаку можуть легко покінчити з собою. До них притягуються нервові люди, які можуть їх убити. Риби захоплюються потойбічними силами, що теж може спровокувати смерть.

Нагадаємо, сидяча робота - зло: робіть це кожні 30 хвилин, аби не перетворитися на "планктон".

Як повідомляв Знай. ua, одягайте шкарпетки і спати: лікарі сказали, як забезпечити здоровий сон і гарячі ночі.

Також Знай. ua писав, що шрами на тілі загартовують душу: українці дали бій комплексам "неповноцінності", унікальні кадри.