Як відомо, 7 грудня, православна церква відзначає День святої Катерини. А відтак, це означає, що самотні дівчата будуть збиратися ввечері та гадати на судженого, долю та пробувати передбачити своє майбутнє.

Ворожіння стосовно весілля

Дівчата по черзі кидають на підлогу перстень так, аби той покотився. Так, у кого з подруг він покотиться в бік порога і ближче за інших опиниться біля дверей, то вважалося, що вона раніше вийде заміж за інших.

Ворожіння стосовно майбутнього

Після ситної вечері красуні беруть шматочок хліба та ховають під власну подушку зі словами: "Суджений мій, приходь до мене вночі, я тебе нагодую". Після чого лягала спати. Хто насниться – той і буде судженим.

Популярні новини зараз

Настя Каменських забула про пристойності і оголилася на камеру: "Просто вогонь"

Аномальна засуха та сильні заморозки: синоптики розповіли, чого очікувати українцям навесні

Сухоребрі та ледь живі: фотографії левів зі столичного зоопарку підняли на вуха півсвіту

″Просто пекло, чисті мерзотники″: влада вирішила познущатися над пенсіонерами, вимагає незрозумілі довідки

Показати ще

Ворожіння, фото - Інформатор
Ворожіння, фото - Інформатор

Ворожіння стосовно судженого

Відтак, вночі дівчата пишуть чоловічі імена на 12 аркушах паперу, однак, один залишають порожнім. Опісля клали під подушку і засинали. А вже вранці витягали один і них. Яке ім'я отримали – так і зватимуть судженого. Якщо ж дівчина витягала порожній листок – то весілля найближчим часом чекати не варто.

Ворожіння за допомоги вишневої гілочки

Одне з найпопулярніших ворожінь на Катерину. Так дівчата зривають з вишні гілку та, думаючи про свою долю, ставили її в воду. Якщо вона зацвітала до Різдва, 7 січня, то в майбутньому році дівчина чекала сватів. А якщо квіти не з'являються, то весілля чекати ще нескоро.

Як повідомляв Знай.ua багато людей дуже бояться високосного року. І не дивно, адже існує стільки прикмет з цього приводу. Дізнайтеся, чи 2020 рік буде таким страшним або все це просто забобони.

Також Знай.ua писав, що європейські синоптики надали свій прогноз погоди на цю зиму, в 2019 і в 2020 році. Холодна пора покаже, якою вміє бути: м'якою, зі снігопадами, але також і з морозами.

Нагадаємо, 2020 рік – це рік білого Щура. Він принесе багато приємних моментів. Але деяким знакам Зодіаку все ж варто перестрахуватися. Чого чекати в 2020 році від металевого Щура розповіли астрологи.