У п'ятницю, 27 грудня, у Кирилівці, що в Запорізькій області, сталася не пересічна подія. Там відкрили промоїну між Азовським морем та Молочним лиманом. Вчені прогнозують, що відкриття цієї промоїни дозволить зайти на нерест близько 2 тисячам тонн пеленгаса, бичка, камбали.

Як повідомляє ria-m.tv ширина каналу, який був побудований між Азовським морем та Молочним лиманом, становить 100 метрів, 40 з них йде віссю посередині. А для того, щоб канал сам себе очищав і в нього не наносило штормом пісок, були побудовані буни висотою 1,5 метра над рівнем моря. Довжина кожної буни по 160 метрів. Проектувальником каналу став їх державний інститут, там зробили канал таким, що самоочищається. На його будівництво з бюджету виділили 55 млн. грн. На сторінці Дмитра Воловика у Facebook з'явилося вражаюче відео, як ринула вода з моря в лиман.

Бомбезное видео, в КОТОРЫЙ раз делают крутейше спецы, с которыми приходилось сталкиваться Денис Тарановский, Алексей Косов. СПАСИБО ОГРОМНОЕ!!!!!

Geplaatst door Дмитро Воловик op Vrijdag 27 december 2019

Нагадаємо, Азовське море позбавило українців головного продукту.

Популярні новини зараз
Трагедія сестри зрадниці Наташі Корольової, яка показала, як не продатись Москві Росіянка припхалася до Австрії принижувати українок: розплата не забарилася і тільки почалася Сезон закруток доведеться скасувати? В Україні різко подорожчали помідори Маргарита Симоньян не приховує розчарування і натякнула росіянам на поразку в Україні: "Все пропало"
Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Азовське море тікає з Росії.

Також портал "Знай.ua" писав, що на Азовському морі виявили справжнє підземне царство.