Соціальні мережі буквально гудуть через нове відео, яке спантеличило користувачів своєю оптичною ілюзією. Загадкове відео вже набрало близько мільйона переглядів. Глядачі сперечаються: одні бачать кролика, а інші — пташку.

Про це стало відомо завдяки повідомленню в Instagram news_kiev.

View this post on Instagram

Кролик чи птах?: Мережу спантеличила ця оптична ілюзія ______________ Суперечливе відео набрало більше мільйона переглядів. Одні бачать на ньому кролика, а інші - птаха. . ⠀ Ролик був опублікований на Twitter-сторінці Dan Quintano. У підписі автор зазначив, що гладить ніс кролика. Цим він спантеличив тисячі інтернет-користувачів. Багато зійшлися на думці, що складно розгледіти на відео не кролика, а птаха. __________

A post shared by Киев (@news_kiev) on

Популярні новини зараз

Величезні груди російської Кардашьян випали з міні-бікіні, оце так диньки

Українка з 13-м розміром грудей показала, як підтримує форму: "Я дуже люблю..."

Львів налякала страшна знахідка біля моргу, як таке можливо - фото

У Франківську помер відомий медик - врятував сотні пацієнтів, а себе не зміг

Показати ще

Автори публікації зазначили, що рука на відео пестить ніс кролика. З цих слів все і почалося, користувачі мережі буквально впали в істерику і влаштували війну з найрізноманітніших аргументів. Проте багато користувачів вважають, що на відео складно побачити не кролика, а птаха.

"Це ворон, що тут ще думати — це очевидно.", "Кролик? З глузду з'їхали? Натуральний ворон.", "Ну треба в очі сильно д*лбитися що б побачити замість дзьоба вуха. Та й на відео видно, як птах кліпає оком.", "Я відразу побачив ворона, потім тільки кролика.", - пишуть користувачі мережі.

Нагадаємо, запхали в горло і підпалили: молоді хлопці шокували Україну звірячим вбивством живого кабанчика.

Як повідомляв Знай.uа один погляд - і ти став веганом: в ковбасі знайшли стільки гидоти, що волосся дибки.

Знай.uа писав, полярники зі станції "Академік Вернадський" показали унікальні фото: це треба бачити.