У цей день уже починається Молодик. До речі, такий час, як сьогодні, буває не кожен місяць. Це самий спокійний період місяця. День створений для любові і прощення, треба підводити підсумки за весь місячний період. Постарайтеся завершити всі справи і викинути непотрібне зі свого життя. У вас може стати набагато сильніше інтуїція і з'являться правильні передчуття.

Краще не займатися фінансовими питаннями, а також переглянути, чого вам вдалося досягти за цей час, а потім вносити корективи у свої плани. Переговори відкладіть на час. А якщо хочете знатяться творчістю, 24 січня підійде просто відмінно. І постарайтеся роздати борги.

Місячний календар, фото:  2019god.me
Місячний календар, фото: 2019god.me

Якщо ви захворіли, то можете швидко видужати. Варто бути уважнішими до оточуючих, особливо самих близьких. Постарайтеся їсти легку їжу і не стрижіть волосся. Поспілкуйтеся з родичами і давніми друзями, це дуже добре позначиться на вашому майбутньому житті. Однак для шлюбу день підходить дуже погано, перенесіть весілля на інший день.

Популярні новини зараз

Труп львів'янки вирізали з машини - пекельна ДТП на трасі Київ-Чоп приголомшила Україну

До Львова звезуть заражених коронавірусом українців, губернатор Козицький ошелешив заявою

Під Львовом засікли фуру з мотлохом "від Коко Шанель" - прощавайте, секонд-хенди

У Нових Санжарах з'явилася перша хвора жінка, яку евакуювали з охопленого коронавірусом Китаю

Показати ще

Місячний календар на січень

Є для цього дня свої особливі рекомендації. Він вважається днем, коли потрібно завершити певний період свого життя, цей місячний місяць. А коли щось завершується, то слід підготуватися. Потрібно переглянути всі свої минулі справи, винести урок з цього. Якщо вам потрібно закінчити якісь невеликі моменти, то цим і займіться. Наприклад, потрібно віддати всі борги. Але ось робити щось більш значне не варто. Приведіть в порядок себе і приберіть будинок.

Проявіть доброту, любов, співчуття і милосердя. Цей день дуже світлий, але ви можете зробити його ще світліше. Змийте з себе все старе, простіть себе і інших, навчиться жити в мирі з собою і приготуйтеся до нового місяця. Це прекрасний час, щоб спланувати своє життя, зробити її трохи краще і проконтролювати, щоб не відходити від наміченої мети, як це часто буває. Особливо, якщо цілі доведеться досягати довгий час.

Як повідомляв Знай.uа взимку люди дуже часто хворіють на грип, але від нього легко захиститися.

Також Знай.uа писав, лікарі будуть отримувати на 50 грн. більше мінімалки.  

Нагадаємо, свинячий грип знову в Україні і він дуже небезпечний.