В Українців є почуття гумору, тому і не дивно, що вони не обійшли стороною і перепис населення, тестовий варіант якої провели в грудні минулого року 
Так як реакцію на нього, почали поширювати в мережі фотожаби.
Днями одну з них опублікував на своїй сторінці у Facebook відомий український художник Олександр Бабак.

Geplaatst door Олександр Бабак op Donderdag 23 januari 2020

Тут показано герої відомого радянського фільму "Операція И та інші пригоди Шурика" знаходяться в роздумах щодо точної кількості людей, що проивають на території україни.  Підпис фото говорить все сам за себе: "Кабмін проводить перепис населення".

З 1-26 грудня 2019 року в Україні провели пробний перепис населення. Тобто в уряді спробували піти легшим шляхом і підсумували різні дані: інформацію мобільних операторів і соціологів, дані з різних реєстрів і пенсійного фонду.

Нагадаємо, раніше  Дмитро Дубілет повідомив результати дослідження у своєму Телеграм-каналі. Згідно з оприлюдненими даними наявне населення України становить 37.29 млн людей, серед яких 20.01 млн жінок, 17.28 млн чоловіків.

Популярні новини зараз

У Києві сторож побачив на цвинтарі картину з хорору - тіло чоловіка серед могил

Гості отруїлися на дні народженні популярної Instagram-блогерки: частина в реанімації, інша - у морзі

У Києві біля університету виявили задубілий труп у дивній позі

Бездомний пес два дні зігрівав своїм теплом малюка, якого мати покинула гинути на холоді

Показати ще


Як повідомляв портал "Знай.ua",  за останній рік кількість населення України знизилась на більш, ніж 200 тисяч чоловік, повідомляє Державна служба статистики.


Також "Знай.ua" писав, що мобільний додаток "Дія" буде доступний онлайн для всіх українців з 30 січня 2020 року. Про це повідомляється на Instagram-сторінці проекту.