Люди і їхні сни - одна із великих тем для розмов між собою, розмов із психотерапевтами, а також одне із питань, яке роками цікавить нейробіологів та інших спеціалістів. Нині існує дві теорії походження та функції снів, які набули найбільшої підтримки серед професіоналів.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПерша теорія стверджує, що сон - наслідок активізації сенсорних систем нижнього рівня, які відповідають за зір. Таким чином, уві сні зорові сигнали створюють образ, а активність від цієї діяльності - достатня для того, щоб переконати інші ділянки мозку у тому, що їм необхідно взятись за осмислення того, що зараз “бачить” мозок.
Друга теорія стверджує, що сон - можливість протестувати новий досвід або ж розв'язати питання чи проблеми пов'язані з наявним травматичним досвідом. Вчені відзначають, що часто сон так чи інакше відбиває нові умови чи нові знання, з якими людина зіштовхнулась у реальному житті. Таким чином, усе різноманіття підтеорій та версій в межах другої теорії можна звести до того, що сни допомагають людині психічно: готують до нового досвіду, допомагають “забути” травматичне, призвичаюють до нових умов чи ситуацій.
Обов'язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше
Нагадаємо, 7 щасливих снів: якщо побачите це вночі, сміливо загадуйте бажання.
Як повідомляв портал Знай.ua, Зуби, водоспад та вогонь: ні в якому разі не ігноруйте ці сни, і ось чому.
Також Знай.ua писав, Що бачать люди уві сні перед смертю - пакують валізи і зустрічають своїх померлих родичів.