1. Прийміть те, що у вас настала творча криза. Якщо у вас з'явився творча криза, ніякі ідеї не приходять на розум, і ви просто застрягли на одному етапі. Зрозумійте, що тупик можна легко подолати, і існує безліч способів впоратися з ним. Не зупиняйтеся на думці, що ви ніколи не будете писати знову.

2. Пишіть про що завгодно. Пишіть про що завгодно у світі, пишіть навіть про ананасах. Це дозволить вашому мозку думати більше й думати творчо. Це найкраща практика для багатьох людей. Після того як ви обміркуєте абзац або пропозицію, повертайтеся назад до вашої теми.

3. Запишіть деякі ваші ідеї на папері, не турбуючись про те, як вони звучать. Написане може бути не блискучим; у письменників часто виникає творча криза тому, що вони дуже турбуються про якість їх написання. Пам'ятайте, що нікому не потрібно показувати світ написаний вами. Ви можете показати його тоді, коли будете готові.

Популярні новини зараз
Податкова перевіряє українців за кордоном: що вже відомо Коли скасують графіки відключення світла: хто та як формував черги Пенсіонери ВПО можуть отримати солідну надбавку: що для цього потрібно Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте
Показати ще

4. Спробуйте змінити темп. Наприклад, якщо у вас довга футуристична послідовність, спробуйте перейти до вмотивованою розмови. Будьте впевнені, що цей перехід має сенс. Не пишіть на одній швидкості і в одному тоні. Що-то інше, в кінцевому рахунку, може реально надихнути вас на досягнення нових вершин. Якщо у вас є схильність писати драматичні сюжети, переключіться на щось безтурботне, і навпаки.

5. Знайте, коли потрібно відмовитися від ідеї. Подивіться на те, що ви написали, і запитайте себе, "чи не здається вам, що ви йдете в нікуди? "Якщо ви відчули це, то це саме час змінити свій напрямок.

Раніше портал "Знай.uа" повідомило, який алкоголь спасиет вас від онкології. Міжнародна група вчених з Медичної школи Ізраїлю провела серію досліджень, у результаті яких прийшла до висновку, що певний вид алкоголю здатний предотварить ряд важких захворювань, у тому числі і онкологію.