Докладаєш усіх зусиль для того, щоб стати стрункішою, але результату все немає? Можливо, ти робиш щось не так. Дізнайся з матеріалу Clutch про приховані причини відсутності зниження ваги.

Не їсти після 18.00

Відмова від вечері може призвести до збільшення у вазі, за рахунок поїдання калорійної їжі в інший час. Їжа повинна бути розподілена по дню рівномірно. Не варто боятися їсти ввечері, головне - це вибрати правильні продукти, наприклад, дієтичне м'ясо або овочі. Останній прийом їжі повинен бути за 3-4 години до сну.

Застілля з рідними

Низка сімейних застіль не дуже добре позначається на твоїй фігурі. Не варто під вмовляння рідних об'їдатися до відвалу, краще навчитися говорити "ні", коли їжа вже не лізе.

Незаплановані перекуси

Ти чітко поділяєш прийоми їжі і прораховуєш за ним калорії, але при цьому забуваєш про перекуси. Там з'їла печеньку з колегами, тут хтось пригостив ягодами або цукеркою, все це враховується в загальному раціоні за день. Для багатьох важливо вести щоденник харчування на початку шляху. З нього видно, коли і що ти їси.

Приховані калорії

Калорійність односкладних продуктів легко впізнати, так і склад страв, приготованих вдома також відомий. Інша справа меню в кафе. Намагайся менше піддаватися поривам і ліні не брати їжу з собою, а їсти в громадських місцях. Або вибирай страви перевірені часом.

Нагорода після спорту

Дуже часто буває, коли дівчата, попрацювавши в спортзалі, приходять додому і починають нагороджувати себе чимось смачненьким, але шкідливим. Підхід невірний. Після занять в організм повинна потрапляти правильна їжа, яка працює, як відновник для тіла, а не сміття.

Нагадаємо, 10 фатальних помилок, які заважають тобі знайти фігуру мрії.

Як повідомляв Знай.ua, вчені пояснили, як постійні недосипання зроблять з вас мрію дієтолога.

Також Знай.ua писав, вчені довели, що здорового харчування не існує.