Якщо хочете, щоб начальство збільшило заробітну плату, то просіть про це прямо. Однак необхідно діяти з розумом. Про це повідомляють ЗМІ.

Виберіть момент

Щоб операція пройшла успішно, звертатися до начальника з приводу підвищення зарплати треба, коли спрацьовують кілька факторів:

1. У компанії є ресурс на підвищення зарплати: продажі не впали, бюджет не скоротили, фінансування "з центру" прийшло.

2. Останнім часом у вас не було очевидних провалів. В іншому випадку пояснити, чому вам варто платити більше, буде важко.

Популярні новини зараз
ПриватБанк без розбору блокує платежі українців: покупки перетворилися на "лотерею" "Іди в Україну, ти, бл**ь, служи": розлючені українці накинулися на працівників паспортного столу в Польщі Українцям вказали на два обов'язкові платежі, які не можна ігнорувати Оля Полякова дізналася, що вагітна після розлучення: як насправді з'явився Буряковський
Показати ще

3. Керівник не зайнятий. При авралі йому доводиться вирішувати безліч питань одночасно, і ваші спроби відвернути тільки розлютять його.

4. У боса гарний настрій. Звичайно, ідеальний начальник завжди справедливий і неупереджений, але більшістю з нас керують люди, а не роботи.

Підготуйте аргументи

Поставте себе на місце начальника і подумайте, які доводи зіграють вам на руку, а які погіршать ситуацію.

Просіть конкретну надбавку

Озвучуйте конкретну цифру у відсотках або тій валюті, в якій вам платять зарплату. Зрозуміло, в основі обчислень повинні лежати об'єктивні фактори, а не сума, якої вам не вистачає для повного щастя. За конкретику у вимогах виступає і статистика.

Підготуйтеся до відмови

Продумайте шляхи відступу. Якщо ви не нахабніли, не підвищували голос, не погрожували і не шантажували керівника, швидше за все, ви зможете просто повернутися на робоче місце.

Нагадаємо, зйомки серіалу "Картковий будиночок" поновилися без актора Кевіна Спейсі, викритого в сексуальних домаганнях.

Крім того, у дворі будинку по вулиці Милославській, 12 винесли труп жінки. Вона померла своєю смертю.

Дивіться сюжет про роботу

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", Google видалила сотні тисяч додатків.