Представник медіа, 23-річний Радмір Коваль, який відповідав за масовку на телешоу, розповів про заробіток Діани Шуригіної, її родичів, а також ґвалтівника Сергія Семенова. Про це стало відомо після публікації відео на YouTube.

За словами Радміра, абсолютно всі кроки, репліки і дії Шуригіної в ефірі телешоу прописувалися в сценарії, включаючи навіть ті моменти, коли вона зі скандалом йде зі студії.

За право відзняти останній епізод із Сергієм Семеновим розгорнулася справжня боротьба між каналами, в якій виграла "Росія 1". Радмір уточнив, що Семенов може отримати мільйон за ефір при високих рейтингах.

За іншою інформацією, близький до сім'ї Діани Шуригіної і Андрія Шлягина, спростовує ці відомості.

"Зі слів Андрія, ніяких мільйонів вони не заробили. Їх гонорари становили 50 тис., 100 тис. і 150 тис. руб. За весь час нібито вони отримали лише 500 тис. руб", - заявив він.

Популярні новини зараз
Росіянка, яка закликала бомбити Німеччину почала істерити через "русофобію" Пенсійний вік та "мінімалка" в Європі та Україні - порівняння: де умови для літніх людей кращі Один з найулюбленіших видів м'яса в українців подешевшав: є можливість забити морозилку Син Софії Ротару Руслан Євдокименко не зміг стримати гіркоти від втрати: "Дякую тобі за все"
Показати ще

Нагадаємо, інформація про те, що скандальна Діана Шуригіна знову повернеться на Перший канал, потрясла громадськість. На цей раз гостем передачі стане не тільки дівчина, але і Сергій Семенов, який відсидів рік у в'язниці за її зґвалтування.

Крім того, Діана Шуригіна, яка стала відома на весь Інтернет після історії з її зґвалтуванням в Ульяновській області, опублікувала відповідь всім, хто її ненавидить. Зробила вона це у віршованій формі.

Дивіться сюжет про подію

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", насильникові Шуригіної впаяли нове ув'язнення.