Представник медіа, 23-річний Радмір Коваль, який відповідав за масовку на телешоу, розповів про заробіток Діани Шуригіної, її родичів, а також ґвалтівника Сергія Семенова. Про це стало відомо після публікації відео на YouTube.

За словами Радміра, абсолютно всі кроки, репліки і дії Шуригіної в ефірі телешоу прописувалися в сценарії, включаючи навіть ті моменти, коли вона зі скандалом йде зі студії.

За право відзняти останній епізод із Сергієм Семеновим розгорнулася справжня боротьба між каналами, в якій виграла "Росія 1". Радмір уточнив, що Семенов може отримати мільйон за ефір при високих рейтингах.

За іншою інформацією, близький до сім'ї Діани Шуригіної і Андрія Шлягина, спростовує ці відомості.

"Зі слів Андрія, ніяких мільйонів вони не заробили. Їх гонорари становили 50 тис., 100 тис. і 150 тис. руб. За весь час нібито вони отримали лише 500 тис. руб", - заявив він.

Популярні новини зараз

Померла найепатажніша українська фотомодель: у свої 73 давала приклад молодим

Перловка з м'ясом, грибами і овочами: простий і швидкий рецепт

Тіна Кароль мовчазно "знищила" самовпевнену Олю Полякову на конкурсі: "Вічно кричить"

Ірина Сопонару з "Жіночого кварталу" серед райського саду стала Євою-спокусницею: "Адам десь спить"

Показати ще

Нагадаємо, інформація про те, що скандальна Діана Шуригіна знову повернеться на Перший канал, потрясла громадськість. На цей раз гостем передачі стане не тільки дівчина, але і Сергій Семенов, який відсидів рік у в'язниці за її зґвалтування.

Крім того, Діана Шуригіна, яка стала відома на весь Інтернет після історії з її зґвалтуванням в Ульяновській області, опублікувала відповідь всім, хто її ненавидить. Зробила вона це у віршованій формі.

Дивіться сюжет про подію

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", насильникові Шуригіної впаяли нове ув'язнення.