Користувачі Instagram запевняють, що у них з'явилися труднощі при спробі переглянути стрічку та авторизації на сайті і в додатку. Про це повідомляють ЗМІ.

Користувачі соціальної мережі з Росії, США та інших країн повідомили про збій у роботі сервісу.

"Проблеми в роботі соціальної мережі спостерігаються з 13.13 EST (21.13 МСК)", - йдеться в повідомленні.

Збої зафіксовано в Росії, Італії, Іспанії, Франції, Нідерландах, Німеччині, Польщі, Україні, Великобританії, США і Бразилії.

Нагадаємо, камери МКС зняли величезний НЛО золотого кольору. Ролик є на відеохостингу YouTube.

Популярні новини зараз
В Україні готують масштабну індексацію пенсій: на скільки підвищаться виплати 12 днів із снігом і дощем: прогноз погоди перед Новим роком змусить українців змінити плани Штормити буде сильно і неодноразово: Україну в грудні накриє низка магнітних бур - дати Чекайте допомогу від держави: призначать виплати на півроку
Показати ще

Крім того, в грудні 2017 року ЗМІ написали про користувача Reddit з ніком deepfakes, який публікує відео для дорослих, змінюючи особи актрис на обличчя знаменитостей. Так, він зробив кілька переконливих порнороликов із відомими жінками - Галь Гадот, Мейзі Вільямс і Тейлор Свіфт - використовуючи алгоритми машинного навчання і публічно доступні відео. Це захоплення підхопили і інші користувачі Мережі.

Дивіться сюжет про Інтернет

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", він повівся на пружну попу.