Багато розпіарених види фізичних навантажень виявляються неефективними і лише демотивують новачків. До такого висновку дійшла директор ТОВ "Айфест" Марина Лук'янова.

Ви теж починаєте щотижня з обіцянки робити зарядку і жити по тайм-менеджменту? Можливо, це не ви такі невмотивовані і ледачі, а просто неправильно підібраний вид спорту.

У цій добірці ви дізнаєтеся які види фізичних навантажень малоефективні при простому людського бажання трішки схуднути.

1. Групові тренування в залі.

Популярні новини зараз
Як ТЦК можуть оштрафувати українців, які не мають ні житла, ні грошей: покарання знайдеться Вода дорожчає вже з серпня: скільки доведеться платити Українцям допоможуть з оплатою комуналки – гроші платитимуть щомісяця, але є умова Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

80% випадків ті, хто приходить на заняття з групою займаються нерегулярно і неефективно.

Групові заняття можуть здатися вам занадто легкими або занадто складними, тому ви швидко втомитеся від них. Тим більше, монотонне повторення тих самих рухів незабаром призведе до того, що ви занудьгуєте і захочете чогось нового.

2. Заняття в тренажерному залі.

Потрібно пам'ятати про те, що навантаження в залі без відповідного харчування не дасть жодних результатів. Вона, можливо, допоможе створити рельєф, але не скинути вагу.

3. Ранкова зарядка будинку.

Все, звичайно, залежить від того, наскільки ви себе запустили. Але не сподівайтеся, що наїджені роками кілограми можна скинути, якщо 15-хвилин поприсідати вранці.

4. Фітнес-марафони, йога, пілатес-табори та інші види нерегулярних тренувань.

Все, що ви робите нерегулярно не приведе вас до значимого результату. Головне вибрати вид фізичного навантаження, який вам дійсно подобається і займатися ним систематично.

Щоб постройнеть, схуднути, зменшитися в обсягах, втратити кілька кілограмів – важливо поєднати в собі три складові.

  1. Правильно поставлена мотивація. Тільки планомірна мета і її обґрунтування зроблять ваші тренування регулярними. Бо немає нічого ефективнішого сталості.
  2. Обмеження калорій і правильне харчування. Це основа всіх основ. Схуднути можна і без спорту, тільки жити доведеться з розтяжками і обвислою шкірою. Але без харчування нікуди.
  3. Забов'язання. Коли вас чекає тренер або ви займаєтеся в групі, завжди відчуваєте підтримку. Це дає чарівний пендель вставати в холод, темряву і зливу, долати лінь і мчати назустріч новій собі.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", бажання схуднути не чуже нікому з жінок, особливо влітку, в сезон пляжів та відпусток. Але, на жаль, не в кожного вистачає сил і терпіння дотримуватися дієт і регулярно займатися спортом