Нещодавно вчені з'ясували, що хронічний стрес і постійне підвищене навантаження стають причиною до 90 відсотків всіх проблем зі здоров'ям у людини. Про це пише Business Insider.

Так, дослідники з Каліфорнійського університету в американському Сан-Франциско встановили, що уникнути непотрібних клопотів із власним здоров'ям допоможе спеціальне тренування мозку, яке може освоїти будь-який бажаючий. Таким чином, всього кілька простих правил позбавить вас не тільки від важких, але й взагалі від більшості захворювань.

Тренування мозку включає в себе набір простих вправ, які можуть підготувати людський організм до стресової ситуації, а також вони допомагають легше переносити будь-які труднощі як у роботі, так і в особистому житті. Ключові особливості такого тренування полягають у позитивній оцінці "вхідних" стресів, присвоєння їм певних категорій, в залежності від впливу на організм, і при цьому зниженні рівня очікувань.

Американські фахівці також наголошують, що важливими інструментами зниження стресу офіційно можна вважати гумор і здатність до співчуття.

Нагадаємо, що група вчених-нейробіологів із Колумбійського Університету в США показала результати дивного дослідження, яке вони присвятили вивченню потенційних антиоксидантних ефектів від сну.

Популярні новини зараз
Повістки та перевірки на вулицях: ТЦК готуються до посиленої мобілізації За графіком не лише світло, а й вода: комунальники запроваджують нові обмеження В Україні громадянам доведеться сплатити податок навіть за старі квартири: скільки є часу Українці зможуть насолодитись світлом: енергетики дають оптимістичний прогноз
Показати ще

Результати отримані в ході дослідження, чимало здивували і відзначилися деякою діалектикою щодо користі і шкоди короткого або надмірно довгого сну – фахівці не сумніваються, що приблизно такі ж ефекти можна буде спроектувати на людську підсвідомість.

Як повідомляв портал Знай.uа, численні дослідження підтвердили, що щастя справді може впливати на здоров'я людини. Є навіть свідчення того, що щастя може надавати благотворний вплив на серцево-судинну та імунну системи, впливати на рівень гормонів і запальні процеси і прискорювати загоєння ран.

Також портал Знай.uа писав, які прості правила допоможуть знайти упевненість в собі і подолати стрес.