У народі кажуть: "позичте щастя, тому повернуть – біду". Саме так станеться, якщо позичати ці п'ять речей. Навіть з найкращих намірів. Не варто цього робити для того, щоб захистити себе і близьких від негативної енергетики, яка позбавляє удачі у всіх сферах життя.

СІЛЬ

Забороняється позичати під будь-яким приводом. Якщо сусіди попросили позичити їм трохи солі, то дайте її з умовою, що це подарунок. Небезпека полягає в енергетичних властивості солі, її вплив на долю.

Справа в тому, що сіль вважається одним з найважливіших магічних компонентів і приймати її від інших людей просто не можна. З повернутою сіллю людина може втратити удачу, захворіти і розлучитися з коханою.

ПОСУД

Посуд завжди заряджається енергією будинку, в якому знаходиться. У разі, якщо хтось хоче зробити погано іншій людині, він може дати йому в користування свою чашку, тарілку, кружку, ложку або навіть каструлю. Не варто просити посуд у тимчасове користування або самому давати.

ОДЯГ

Одяг – це найособистіше, що є у людини. Навіть, якщо ви берете одяг у рідних, які точно не бажають вам зла, краще убезпечити себе і дати щось натомість. Речі в борг можуть принести невдачу, а найбільшу небезпеку в енергетичному плані являє взуття. Вона схильна вбирати в себе найбільшу кількість негативної енергетики.

ПРИКРАСИ, КОШТОВНОСТІ

Прикраси сильно заряджаються енергетикою людини, якій належать і здатні негативно вплинути на людину, яка буде ними тимчасово користуватися.

Нагадаємо, обережніше: етикетки на одязі приховують від нас таємні послання.

Як повідомляв "Знай. ua", смертельно небезпечно! Яку їжу не можна розігрівати повторно.

Також "Знай. ua" писав, що улюблені ласощі мільйонів виявилося отрутою.