Після грози люди вирішили зафільмувати неймовірної краси хмари. Та коли автор відео побачив те, що потрапило в кадр, не повірив своїм очам.

На відеоролику, який опублікував на сторінці в Facebook користувач під ніком lADbible, автор показав, як посеред хмар з'явилась незрозуміла фігура, так ніби людина йде по небу.

Відео швидко поширилося в мережі і варіанти того, що це насправді може бути, не припиняють надходити. А ви як вважаєте, що це за фігура людини, що йде?

Дивіться, що вдалося розгледіти автору відео

Man Spotted Walking In The Clouds

'I was filming the storm and spotted this guy crossing the clouds...' 😮😮😮

Posted by LADbible on Sunday, 1 July 2018
Привиди студентів у старовинному храмі

Зазвичай церква – це місце, куди люди приходять помолитися чи посидіти в тиші та подумати. Це місце більшість людей вважають хранителем спокою та миру. Втім є церкви, переступаючи поріг яких, просто кров холоне в жилах. У Чехії існує стародавня церква, яку вважають найстрашнішою.

У чеському селі Лукова завдяки білим привидам став популярним костел Святого Георгія.

Уфологи засікли на Місяці цілий храм

Вчений-уфолог зміг виявити докази на користь існування представників позаземної цивілізації. Ними можна вважати заховані храми, розкидані по поверхні супутника Землі, де "місцеві" поклонялися загадковому божеству.

Уфологу вдалося зробити сенсаційне відкриття про наявність життя на Місяці після вивчення нових знімків кратера Клют, зроблених потужними апаратами з лабораторії NASA.

Крім храму вчений також виявив два незвичайних предмета, пристрій зовні нагадує "земної" аудіоплеєр завдяки круглій формі і наявності кришки, під якою розташована панель з трьома кнопками в одному ряду і ще однієї під ними.

Дивіться: містичні спалахи в небі потрапили на камеру

Як раніше повідомляв "Знай.ua", космічний ровер "Кьюріосіті" знайшов на поверхні Марса загадковий блискучий предмет. До об'єктиву камери потрапила загадкова блискуча півсфера серед каменів. Відповідне відео показав Джордж Грехем, який вивчає Марс по знімках.