Дослідження, проведене генетиками і дієтологами з Університету Алабами, може стати порятунком для тих, хто дуже хоче схуднути, але не може дотримуватися дієти. Дослідники з'ясували, що вживати помірно жирну їжу можна практично в будь-яких кількостях, а починати прийоми можна о третій годині ночі.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
Підписатися
Така схема харчування дозволяє стабілізувати циркадні ритми і налагодити процес обміну речовин в організмі, який сам позбудеться від усього зайвого. Вчені відзначають, що така дієта дозволяє стабілізувати гормональний фон і знизити вироблення гормону стресу - кортизолу. При цьому дробове харчування з щільним сніданком в 8 ранку, обідом в 13-14 годин і вечерею о 17:30 через два-три місяці допоможе повністю відмовитися від нічних перекусів і дозволить повністю усунути тягу до щільним вечерею після шостої вечора.
Вчені відзначають, що метод універсальний і підходить всім людям - які страждають надмірною вагою почнуть втрачати кілограми, схильні до хвороб серця стануть відчувати себе краще, а хворі на діабет підвищать чутливість організму до інсуліну.
Раніше "Знай. uа" писав про йогуртову дієту, яка допомагає схуднути за лічені дні. Раніше вона була доступна тільки в швейцарському санаторії. Автором йогуртової дієти є лікар-дієтолог з Німеччини Зейк. Така дієта існує вже більше 70 років. З самого початку вона була доступна тільки відвідувачам елітного санаторію в Швейцарії, які залишилися більш ніж задоволені результатами. Так, з покоління в покоління популярна дієта дійшла і до нас.
Якщо вирішили випробувати цю дієту, не поспішайте в магазин за йогуртами і активіа. Цією медотикою заборонено цукор, який додають у покупні йогурти. Та інші добавки теж навряд чи принесуть організму користь. Якщо у вас немає часу готувати йогурт вдома, купуйте пустий маложирний або знежирений продукт. Основний принцип цієї дієти — щодня за 4 прийоми їжі потрібно з'їдати 500 грам натурального йогурту жирністю не більше 1,2%. Йогуртом можна заправляти і фруктові салати. У день з'їдайте близько 350 грам свіжих фруктів (зелених яблук і цитрусових). Не рекомендується вживати диню, виноград і кавун.
Пити при такій дієті можна далеко не все — несолодкий чай, мінеральну воду і фруктові соки (гранат, грейпфрут, апельсин і неосвітлене яблуко). Найкориснішим вважається гранатовий сік, який розбавляють водою (одна частина соку на дві частини води). Випивати по половинці склянки розведеного гранатового соку після їжі.