Справжній професіонал знає, як домогтися висот в обраній ним кар'єрі, як зробити роботу якісно і швидко, і з найменшими витратами.

Отримувати високу зарплату хочуть всі, але далеко не кожен докладає зусиль, щоб її заслужити, і далеко не кожен знає, як це зробити. Працюючи в компанії якийсь період починаєш замислюватися про підвищення. Як його розповіли Work.ua.

1. Професіоналізм не означає, що потрібно працювати більше або довше всіх

Мова йде не про те, що краще за всіх в колгоспі працювала кінь, але головою вона так і не стала. Йдеться про якість.

Справжній професіонал знає, як зробити добре і швидко, якісно і з найменшими витратами. А головне - його робота допомагає компанії досягати результатів, а не просто звітувати перед начальством про вагоні виконаних завдань.

Популярні новини зараз
Якщо на гривню більше – субсидію не отримаєте. Який дохід повинен бути для пільги Головне за 24 квітня: бунт українців у Польщі, трагедія Каті Репяхової, важливий день та різке підвищення цін Перерахунок пенсій з 1 травня: чого чекати стареньким Українцям 60+ нададуть грошову допомогу, можна запросити рідних: як подати заявку
Показати ще

2. Упевнені в успіху і в ідеях, які пропонують

Щасливчики, які біжать вгору по кар'єрних сходах, відрізняються особливою впевненістю в успіху підприємства, за яке вони беруться. Вони не розглядають варіант поразки і роблять все, щоб плани перетворилися в життя.

Якщо до їхніх ідей не дослухаються з першого разу, вони пропонують їх знову. Якщо їх проект виявляється провальним, вони роблять висновки, виправляють помилки, і їх проект виявляється успішним. Словом, ці люди взагалі не визнають поразок і націлені лише на happy end.

3. Заслужене підвищення отримують ті, хто грає за правилами

Можливо, вам і зустрічалися колеги, які не відрізнялися порядністю, але при цьому отримували керівні пости. Але ми не будемо на них орієнтуватися. Адже орієнтири завжди повинні бути кращими, а не гіршими з можливих.

Заслужене підвищення отримують ті, хто грає за правилами. Тобто, не обманює, що не хитрує і не використовує чужі заслуги. Грамотне керівництво швидко розпізнає непарних гравців, і мати справу з тими, хто порушує правила, мало хто хоче.

Тому якщо вже йти по дорозі до успіху, то нехай вона буде вимощена позитивними вчинками, а не брехнею і підлабузництвом.

4. Ті, хто ведуть, а не ведомі

І ніяк інакше. Відкрийте в собі лідерський потенціал. Пропонуйте ідеї, будьте рішучі і сповнені енергії, заряджайте нею інших. Якщо хочете, щоб начальство вас помітило. Саме так чинять ті, хто отримує підвищення. Вони не плетуться в кінці, вони завжди на передньому плані. І це не вискочки, а ті, чиїм рішенням довірять інші, кого поважають і до чиїх слів прислухаються.

Не шукайте причини, шукайте способи. Чи не озирайтеся на тих, хто протоптав собі дорогу нечесним шляхом. Будьте чесні перед собою, і постійно підвищуйте кваліфікацію. І тоді успіх не змусить себе чекати!

Як повідомляв портал "Знай.ua", українські фахівці все частіше стикаються з проблемою неможливості знайти роботу. Тому сотні тисяч громадян шукають варіанти працевлаштування за межами нашої країни. У той же час в Європі спостерігається дефіцит трудових ресурсів, тому українцям виявляється цілком реально знайти гідну роботу за кордоном. Ми розповімо про рейтинг країн, в яких українським громадянам найпростіше отримати роботу.