Це може вразити, але аналіз фахівцями даних Національного інституту онкології показав, що вживання кави може допомогти прожити на десять років довше, - і для цього підійде навіть найдешевші її різновиди.

Як повідомляє Хроніка.інфо, дослідження включало вибірку з понад мільйон осіб, які протягом 20 років регулярно проходили медогляди і анкетування, які містили питання про спосіб життя і звички. Результати дослідження, в ході якого вченими був зроблений такий висновок, опублікував журнал Американської медичної асоціації JAMA Internal Medicine.

Протягом десяти років розслідування померло 14 225 особи. Вивчаючи обставини і фактори цих смертей, вчені звернули увагу на те, що велика частина померлих учасників не любила каву або ж вживала його рідко і в малих дозах.

Як повідомляють вчені: "Саме факт споживання кави найбільше впливав на смертність. У людей, які його регулярно вживали, ризик раптово померти був багато нижче, - і неважливо, чи пив людина розчинний напій, або користувався кави в зернах".

Популярні новини зараз
Гроші змусять повернути державі: українців попередили В Україні підвищать ще один комунальний тариф Олена Бюн розповіла, хто насправді замовив убивство Ірини Фаріон ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць"
Показати ще

Нагадаємо, що вчені провели дослідження, які показали, що кішки в будинку здатні не тільки виліковувати від хвороб, але і продовжувати життя своїм господарям. Найкращими цілителями вчені назвали довгошерстих представників котячих.

Як повідомляв Знай.ua, Селін Вильануева Харамільо, найстаріший чоловік у світі, помер у віці 121 року. Причиною його смерті стала хвороба легенів.

Також Знай.ua писав про те, що вчені виявили декілька "блакитних зон", де люди відрізняються відмінним здоров'ям і живуть дуже довго.