Багато людей охоче наїдаються перед сном, в результаті чого погіршується стан здоров'я. Однак із нічним переїданням можна боротися. Про це повідомляють ЗМІ.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяРегулярні нічні перекуси нерідко призводять до порушення режиму сну і до рясного вживання нездорової їжі, які в свою чергу поступово підривають наше здоров'я.
Для того, щоб зрозуміти, чому ж так сильно хочеться їсти перед сном або вночі, не завадить поспостерігати за власним режимом дня. Найчастіше по ночах об'їдаються люди, які звикли пропускати денні прийоми їжі і прагнуть всіляко обмежувати кількість споживаних калорій.
Такий підхід призводить до того, що людина весь день думає тільки про їжу, а як тільки настає ніч, вона починає їсти практично все підряд. Особливо загрожує згубними наслідками пропуск сніданку.
Щоб поступово відвикати від нічних перекусів, важливо постаратися планувати свою вечерю завчасно.
Не буде зайвим прослідкувати і за своїми заняттями після вечері. Щільно повечерявши, ми майже завжди із задоволенням одягаємося в комфортний домашній одяг і зручніше вкладаємося на диван подивитися улюблену телепередачу або ж беремо з собою в ліжко ноутбук і починаємо активно борознити простори Інтернету.
Далеко не завжди людина їсть ночами через реальне почуття голоду – часом його тягне перекусити і через накопичені емоції.
Відрізнити емоційний голод від фізичного досить просто – в той час як фізичний голод наростає поступово, емоційний голод завжди проявляється дуже різко і несподівано.
Винуватцями нічного голоду прийнято вважати наступні гормони: грелін, лептин, інсулін, пептид YY і кортизол. Саме їх нестача призводить до нічних атак на улюблений холодильник.
Раніше, існує дуже багато міфів, пов'язаних із ВІЛ-інфекцією, сьогодні ми розповімо про найбільш популярні з них.
Нагадаємо, найважчий крок при відмові від алкоголю – визнати проблему, усвідомити, що залежність має місце.
Крім того, останнім часом космічні промені набагато частіше стали досягати рівня Землі, ніж кілька років тому.
Також, імунітет захищає людський організм не тільки від інфекційних, але і від хронічних захворювань. Він також оберігає наше психічне здоров'я. Міцний імунітет – запорука впевненості в собі, відмінного настрою.
Дивіться сюжет про здоров'я
Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", кияни зможуть безкоштовно перевіритися на глаукому.