П'єр Деллбаре - відомий французьких психіатр. Він провів експеримент, в ході якого з'ясував, що три нетривалих відпустки набагато корисніші, ніж один тривалий відпочинок. Фахівець рекомендує відпочивати від рутинної роботи кілька разів на рік на термін від 3 до 10 днів, але не більше.

Організму потрібне перезавантаження, особливо якщо ви старанно працюєте. Тіло повинно відключитися від того, що викликає стрес, і мотивувати поверненням до роботи. Такі процеси називають «мікровідпусткою».

-Плануйте все заздалегідь. Організуйте маршрути, житло і вільний час. Якщо ви залишитеся вдома, виріште, що робити кожен день. Інакше час може пройти марно і ви залишитеся розчарованими. Відчуття відпочинку дарують гарні спогади.

-Обмежте використання гаджетів, хоч це і складно. Візьміть за правило витрачати 15-20 хвилин в день вранці і ввечері.

-Мрієте відіспатися? Проводьте в ліжку максимум на 1,5 більше, ніж зазвичай, інакше зіб'єте роботу біоритмів.

-Найпродуктивніший відпочинок для мозку — яскраві враження. Хоча б в один з днів кардинально змініть обстановку. Важливо змінити і місцезнаходження.

-Шарлотта Фріц з Брауншвейгського технічного університету в Німеччині провела кілька досліджень про відпочинок. Виявляється, кращий спосіб насолодитися канікулами придбати нове вміння.

-Відомо, що Японія займає перше місце по феномену karoshi — смерть від перевтоми. Щоб не доводити ситуацію до жаху, частіше контактуйте з природою.

Популярні новини зараз
Хто заслужив на пенсію майже 10 000 грн: нова формула ПФУ наповнить вашу кишеню грошима Потрібно встигнути: українцям, з квитанціями за світло на руках, назвали важливу умову Які електроприлади "тягнуть" найбільше - зараз це дуже важливо знати Українцям 60+ нададуть грошову допомогу, можна запросити рідних: як подати заявку
Показати ще

-Накопичення енергії в чому залежить від нашешго дихання. Освоїти дихальні практики - дуже важлива мета. Почніть з елементарного: сядьте прямо і комфортно, розслабте груди і спину, зробіть глибокий і м'який вдих і повільно видихайте через ніс — максимально сфокусуйтеся на процесі. Повторіть 10 разів. -Чергуйте дні з друзями і дні для себе. Сьогодні обід у великій компанії друзів — завтра витратьте час на себе і сім'ю.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що ведуча шоу Зважені та щасливі Мирослава Ульяніна розповіла, що можна їсти перед тренуванням, а чого краще уникати. Основна порада від попурярного блогера — ніякої їжі перед самим заняттям. Фізична активність відволікає від процесу травлення. Тому виникає неприємне відчуття тяжкості під час виконання вправ, якщо поїсти прямо перед тренуванням. При цьому саме заняття буде заважати нормальному переварюванню їжі. Краще час для прийому їжі перед спортом — за 1,5-2 години.