В мережі оприлюднили дієвий рецепт, який назавжди позбавить вас від болю у колінах з допомогою регенерації кісток та суглобів.

Ви коли-небудь страждали від болю у колінах, кістках, суглобах? Правда в тому, що такий біль спричиняє багато наслідків, таких, як погана рухливість, тяжкість при фізичних навантаженнях і, звичайно, біль, котрий дійсно дратує.

Ми пропонуємо вам дізнатися рецепт натуральних ліків, що допоможуть позбутись цих неприємностей та регенерувати кістки. Ви зможете легко приготувати такі ліки, адже в їх склад входять прості продукти, які досить просто дістати.

Народний рецепт, який допоможе зміцнити кістки та суглоби

Популярні новини зараз
Абоненти збунтувалися проти "Київстар": не хочуть доплачувати за гігабайти, якими не користуються Хто з українців залишиться без пільг у 2024 році Відвикайте від опалення: українців просять зробити це до вимкнення, щоб не постраждати Жертвувати шлунком заради комуналки більше не доведеться: пенсіонерам призначать доплати
Показати ще

8 столових ложок насіння льону

4 столових ложки насіння кунжуту

3 столових ложок родзинок

2 столові ложки желатину

200 грамів меду

40 грам гарбузового насіння

Засипте всі інгредієнти у блендер, збийте до отримання однорідної субстанції. Перелийте речовину у скляний контейнер і зберігайте у холодильнику. Щоб отримати перші результати, потрібно вживати 2 столові ложки перед сніданком і 2 столові ложки в обід.

Раніше "Знай.ua" писав про те, що в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун, відома як любителька ділитися рекомендаціями в мережі, розповіла, що насправді може статися з міжхребцевими дисками.

Міжхребцеві диски у людини дуже міцно пов'язані з хребтом і не можуть вилетіти або зміститися.

За її словами, якщо лікар каже, що міжхребцеві диски вилетіли або змістилися і їх треба вставити назад, варто бути обачливим, адже такого діагнозу не існує. В рамках повсякденної активності диск вилетіти не може.

"Хоча іноді пацієнти заперечують: “Що ж тоді клацнуло в спині, коли мануальний терапевт начебто вправляв мені диск?” Насправді хрускіт або клацання виробляють міжхребцеві суглоби. В рідині, яка є в суглобах, міститься розчинений азот. Під час різкого натискання на хребці в суглобах може відбутись швидке зниження тиску, розчинений азот переходить в газоподібний стан, що і супроводжується характерним звуком", - пише Супрун.

Насправді зміщуватися можуть лише фрагменти внутрішнього ядра диска, зокрема через тріщини фіброзного кільця внаслідок дегенеративно-дистрофічних процесів. Тому тим, хто рекомендує або збирається вправляти міжхребцевий диск, довіряти не варто.