Фахівці Університету в Аберистуите Уельсу після проведених досліджень прийшли до висновку, що ромашковий чай не тільки має заспокійливий ефект, але і здатний боротися з ускладненнями хвороб. Серед них сліпота, захворювання нирок, погіршення роботи нервової і серцево-судинної систем, а також гіперглікемія.

Всі знають, що ромашковий чай дуже корисний при стресі, депресії, нервовому перенапруженні. Крім того, він відмінно заспокоює і знімає напругу. Цей натуральний корисний напій вчені рекомендують включати в своє меню хоча б кілька разів на тиждень, адже він володіє рядом корисних властивостей.

Ромашковий чай чудово допомагає в боротьбі з безсонням і допомагає заспокоїтися, швидше заснути. Це було доведено науково за допомогою безлічі експериментів. Після чашки ромашкового чаю на ніч сон не тільки швидше приходить, але і стає помітно міцнішими.

Ромашковий чай є визнаним народним засобом від хвороб шлунка і нетравлення. При підвищеному цукрі крові також рекомендується включати в раціон цей диво-напій. Він здатний знижувати рівень глюкози в крові і бороти з ускладненнями діабету.

Популярні новини зараз
Податкова перевіряє українців за кордоном: що вже відомо Розмір виплат зміниться: що чекає на пенсіонерів у 2025 році Пенсіонери ВПО можуть отримати солідну надбавку: що для цього потрібно Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців
Показати ще

Вчені провели експеримент, в якому випробовувані протягом трьох тижнів випивали по 2 чашки ромашкового чаю в день і в результаті у переважної більшості респондентів рівень глюкози в крові знизився на 25%.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" все ще "граєтесь" такими зручними і швидкими при заварюванні чайними пакетиками?

Дарма, адже кожен поважаючий себе людина не буде бездумно закидати в свій організм казна-що. Тому ми постараємося раз і назавжди відбити у вас бажання купувати "сурогатний" чай і розкриємо всі секрети недобросовісних виробників.

З чого роблять пакетований чай?

Чай в пакетиках дає шахраям можливість обманути нас, і помістити замість подрібненого якісного чаю чайну пил, тобто відходи чайного виробництва. В Індії та у Китаї ці відходи не використовують, їх купують недобросовісні виробники чаю.