Недолік сну стає причиною безлічі хвороб, які можуть викликати передчасну смерть.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЦю інформацію повідомив американський дослідник проблем сну Метью Уокер (Matthew Walker), пише Dagbladet.
У своїй новій книзі "Навіщо ми спимо", він розповів про те, що секретні ліки довгого і щасливого життя - сон.
"Достатня тривалість сну — чудодійні ліки, що продовжує життя. Вони роблять людину більш креативною, покращують пам'ять, дозволяють залишатися стрункою, знижують апетит, захищають від раку і деменції, знижують ризик діабету, інфаркту та інсульту", - стверджує Уокер.
За словами експерта, якщо навіть людина спить шість-вісім годин на день, ризик отримати те чи інше захворювання сильно зростає.
Ідеальна тривалість сну — вісім-дев'ять, причому вісім годин — це мінімум, саме стільки треба спати щоночі.
Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", хроническая втома – бич сучасного суспільства. Цікаво, що наші бабусі і дідусі все життя працювали не покладаючи рук і хронічною втомою чомусь не страждали. А ми можемо стомитися навіть під час прогулянки або за переглядом телевізора. І справа тут навіть не в ліні. Є багато причин, які змушують наш організм відчувати внутрішній стрес. Саме час розібратися в них.Також портал повідомляв про те, що Міжнародна група вчених з Австраличйского університету провела серію досліджень, у результаті яких зуміла з'ясувати, як вирішити проблему запам'ятовування снів, вірніше, забування. Адже як часто буває, що яскраве і цікаве сновидіння хочеться запам'ятати, але вже через годину після пробудження у свідомості залишаються лише фрагменти, які рідко можна зібрати повноцінну картинку. Що ж, дослідники з'ясували, як вирішити цю проблему і "домовитися" з мозком, запам'ятовуючи все, що вам захочеться.
Автори наукового дослідження провели експеримент, в якому брали участь 48 добровольців у віці від 21 до 45 років. Розділивши учасників на дві групи, координатори вручали вечорами кожному по таблетці.