Затяжний зимовий період дуже згубно впливає на організм. Він відчуває гостру нестачу корисних елементів замалого руху, вітамінів і сонячного світла. Даний стан є стресовим для нашого тіла, негативно впливає на наше самопочуття і також зовнішній вигляд шкіри, волосся і нігтів.

Весна – час, коли необхідно поповнювати дефіцит вітамінів і мінералів. Нутриционист Стівен Макари розповів, які звичні продукти дадуть більше всього вітамінів.

Суперфуды - новий тренд у здоровому харчуванні. Це продукти з особливо високою концентрацією корисних речовин, які захищають організм від хвороб, допомагають вести здоровий спосіб життя і ведуть до довголіття.

Артишоки

Артишоки – суперфуд, який особливо корисний для печінки і жовчного міхура. Багато дієтологів стверджують, що ці рослини містять безцінний антиоксидант глутатіон, який сприяє природному детоксу організму і протистоїть старінню.

Популярні новини зараз
ПриватБанк попередив українців про важливе оновлення: що змінилося Одні поїдуть, інші не доживуть: як зміниться Україна у найближчі 15 років Дніпровська дівчина-хатико повернулася, але тепер вона нападає на людей На школи тепер чекають масові перевірки: батьки домоглися свого
Показати ще

Буряк

Буряк – добрий помічник вашої печінки. Цей овоч містить речовину бетаїн, яке сприяє детоксикації печінки і перешкоджає запальним процесам в організмі. Додайте буряк в салати, хумус, або запікайте її.

Бульйон або колагеновий порошок

Більшість дієтологів вважають, що бульйон - дуже корисний продукт. Однак разом з потеплінням різко знижується потреба в гарячих стравах. Традиційний бульйон цілком здатний замінити колагеновий порошок – прекрасне джерело білка, який ідеально доповнить смузі або інші улюблені напої.


Гриби

Гриби – один з найбільш банальних продуктів на нашій кухні, проте їх користь-колосальна. Вони містять поживні речовини, які в такій концентрації важко знайти у багатьох інших продуктах. Наприклад, селен – речовина для нормальної роботи щитовидної залози. Також гриби сприяють якісному очищенню травного тракту.

Кухонна сіль

Останнім часом все частіше говорять про шкоду солі. Безсольові дієти швидко стали трендом у фітнес-середовищі. Однак насправді сіль забезпечує організм важливими мінералами. Коли він відчуває стрес, кількість мінералів швидко виснажується. Багато спортсменів додають у пляшку з водою для тренувань щіпку солі. Так роблять для того, щоб наситити звичайну воду природними електролітами, які виведуться з тіла разом з потом під час інтенсивних тренувань.

Сир Гауда

Сир Гауда дуже багатий на вітамін K2. Це один з ключових вітамінів, який покращує стан кісток і зубів, а ще знижує ймовірність розвитку атеросклерозу. Крім того, смачний сир містить вітаміни краси" – А, Е і D. Кілька шматочків Гауді в день разом з улюбленими фруктами або іншими продуктами – відмінний перекус і велика користь для здоров'я.

Раніше "Знай.ua" розповідав про те, що є думка, що для схуднення не можна їсти після 18:00. Фахівці розбили цей міф, адже це "дуже" середні цифри. Однак не всі продукти підходять для вечері. Експерти стверджують, що дуже важливо враховувати фізіологічні особливості організму. І так, ніж замінити з'їдену булочку перед сном, яка обов'язково відкладеться на талії. Давайте спробуємо розібратися.