У житті є зовсім неочевидні речі, які завдають шкоди нашому організму. Про це повідомляють ЗМІ.

1. Пити напої з жерстяної банки

Багатьом людям подобається пити напої з жерстяних банок. От тільки перш ніж це робити, непогано уявити, як цю банку перевозили в курній вантажівці, де вона лежала, що на неї капало і сипалось, а головне — як багато мікробів зараз знаходиться на її кришці.

2. Класти сумку на стілець або ліжко

Після повернення додому жінка зазвичай кидає свою сумочку на крісло або ліжко. Потім переодягається, розбирає покупки, миє руки і сідає на те місце, де раніше лежала сумка.

Популярні новини зараз
Всіх чоловіків змусять встановити "Резерв+": які зміни чекають мобілізацію Потрібна повна заміна: Vodafone нагадав важливе правило для 4G Українцям дозволили не сплачувати за комунальні послуги: коли рахунки можна "заморозити" Приємна несподіванка: в Україні почали знижуватись ціни на деякі овочі
Показати ще

3. Часто носити краватку

Американські дослідники стверджують, що туго затягнута краватка тисне на яремну вену, в результаті чого підвищується тиск на очне дно. Це може призвести до розвитку глаукоми і сліпоти.

4. Пити каву з пластикових стаканів

Якісну і смачну каву зараз можна купити на кожному розі. В руках опиняється довгоочікуваний пластиковий стакан з ароматним напоєм, а з ним і токсичний хімікат бісфенол А, який негативно впливає на ріст і відновлення клітин організму, концентрацію уваги, рівень енергії і репродуктивну функцію.

5. Між салатом і бургером вибирати салат

Варто зауважити, що салати бувають дуже різними, і в деяких випадках начебто корисна страва може виявитися жирніше бургера.

6. Брати на себе всю домашню роботу

Американські лікарі з'ясували, що такий повсякденний обов'язок, як прибирання в будинку, стає причиною підвищеного тиску. При цьому головну шкоду пов'язано не з самими клопотами по наведенню порядку, а з занепокоєнням і тривогою, як з усім цим впоратися, і образою на домочадців, якщо всі справи лягають тільки на ваші плечі.

7. Звертатися до лікаря Google

Згідно з медичними дослідженнями, 80 % користувачів Інтернету намагаються поставити собі діагноз самостійно. Інтернет — не найнадійніше джерело інформації.

Дивіться сюжет про здоров'я

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", ці звички вбивають наші нирки.