Як повідомляє Clutch.ua під час дієти гостро відчувається нестача вітамінів. Це впливає і на зовнішній вигляд, і на самопочуття. Гарний настрій без зривів дасть більше результатів людям, котрі худнуть. При авітамінозі зриви неминучі, так як організм вимагає вітамін весь час. То які все-таки вітаміни потрібні жінкам, що сидять на дієті? Список просто величезний, але давайте розглянемо найважливіші.

Вітамін А відповідає за гостроту зору, красу шкіри і еластичність м'язів. При схудненні м'язова маса може витрачатися швидко, викликаючи слабкість і тремтіння в кінцівках. Завдання худіючих - розумно наростити м'язову масу. Хороша м'язова маса дає нам можливість освоювати нові види вправ і отримувати задоволення від швидких рухів, занять спортом.
Вітамін Е найкраще підтримує ендокринну систему. Він допомагає уповільнити процеси старіння, а також охороняє наше волосся від випадіння. Волосся часто страждає через жорсткі монодієти.

Вітамін С створює оптимальні пропорції холестерину високої і низької щільності. Це особливо важливо для тих, хто сидить на білковій дієті. Це дозволяє уникнути атеросклеротичних відкладень на стінках судин. Також вітамін С стимулює імунітет, захищає від простуд і перевтоми.

Вітамін D з сонячними променями ми можемо отримувати в потрібній кількості тільки влітку. Але якщо ви худнете восени або взимку, його буде недостатньо. Без нього не засвоюється кальцій і фосфор, а значить страждають кістки і нервові клітини мозку. Вітамін D часто випускається у вигляді комплексних препаратів разом з тими елементами, які легко засвоюються з ним.
Вітаміни групи В налаштовують безперебійну роботу шлунково-кишкового тракту. Вони посилюють метаболізм і живлять м'язову масу. Схуднувши, здайте кров на аналіз. Низький рівень гемоглобіну скаже про те, що організм втрачає сили. Вітаміни групи В сприяють більш активному виведенню токсинів, продуктів розпаду білка і розщепленню вуглеводів. Тут не обійтися без правильного питного режиму: п'єш 2 літри чистої води в день, і худнеш набагато швидше.

Магній - дуже важливий елемент. Він допоможе нам не нервувати. Магній підвищує сприйнятливість клітин тіла до інсуліну. У людей із зайвою вагою ця сприйнятливість зазвичай порушена, тому є ризик цукрового діабету.Магній допоможе налагодити вуглеводний обмін.

Всі дієти просять знизити кількість жиру і цукру. Відсутність рослинного масла в салатах і обезжирені молочні продукти погано впливають на суглоби і шкіру. При додатковому прийомі жирних кислот Омега-3, можна не боятися обезжирених дієт. Омега-3 дозволяє організму ефективніше витрачати жир, який накопичується навколо внутрішніх органів.

Раніше "Знай.ua" розповідав про те, що німецькі дослідники провели масштабний експеримент, завдяки якому з'ясували, що червоне вино здатне позитивно впливати на чоловічий організм. Саме червоне вино може поліпшити стан чоловічого здоров'я. Дослідники стверджують, що воно зменшує ризик виникнення раку простати на 12%.