Упав, проснувся, гіпс. Саме так можна сказати про ожеледь, адже взимку ймовірність отримати травми різного ступеня тяжкості зростають у рази. Головні відвідувачі лікарень найчастіше це дівчата на величезних підборах, люди похилого віку, і ті, хто встиг трохи випити. Але ми вирішили розповісти вам, як пересуватись в ожеледицю, щоб не отримати серйозних травм.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЯк пересуватись в ожеледицю: найважливіші поради
Як на лижах
Крок повинен бути дрібним і частим, опора на всю стопу, а коліна трохи зігнуті. Тримайте корпус тіла при ходьбі трохи нахиленим вперед, як ніби ви йдете на лижах. І ні в якому разі не намагайтеся кудись бігти. Краще запізнитися на 30 хвилин, аніж потім два тижні пролежати в лікарні з гіпсом.
Як канатоходець
Можливо, це буде виглядати трохи дивно, але на слизьких ділянках дороги цей спосіб дійсно сильно допоможе вам. Багато хто взимку ходить з руками в кишенях, але це не зовсім правильно, особливо в ожеледь. Так ви ризикуєте впасти майже відразу після виходу з будинку. А ось мінімальний ризик у тих, хто тримає в руках пакети. А все тому, що він, немов канатоходець балансує і міцніше стоїть на ногах. Якщо ж їх немає, то можна просто розвести руки в сторони.
Правильно падаємо
Якщо вже, як правильно пересуватися в ожеледь, ви не запам'ятали, то майстерність падіння допоможе вам уникнути серйозних травм. Перше, про що треба подбати, це ваші м'язи. Вони повинні бути напружені. А якщо ви падаєте вперед, то не потрібно ставити руки перед собою, швидше за все, таким чином ви заробите перелом променевої кістки. Тому краще притиснути руки до грудей. Уникайте падіння на спину — великий ризик отримати компресійний перелом хребта. Тому бажано, щоб головний удар припав на куприк. Також небезпечна зона — голова: при падінні можна отримати навіть перелом основи черепа.
Дивіться: Обережно, ожеледиця! Поради, як уберегти себе від травм
Тепер ви знаєте, як пересуватись в ожеледицю, і як падати, якщо це неминуче. Це допоможе вам не отримати серйозних травм.