Якщо люди з пострадянських країн під час відпочинку можуть варити в електрочайнику сосиски або навіть пельмені, то іноземці використовують цей електроприлад для прання білизни.

Ось таким оригінальним способом вони намагаються заощадити час на прання речей.

Про це стало відомо з повідомлень в соціальних мережах. Житель Сіднея на ім'я Гай Бломберг запитав у своїх шанувальників, чи кип'ятили вони коли-небудь нижню білизну в чайнику.

Бломберг зазначив, що сам ніколи так не робив, але його знайомі стверджують, що багато мандрівників розправляються з брудною білизною саме так. Користувачі не відповіли на питання Бломберга, зате пообіцяли більше ніколи не користуватися чайниками в готелях.

Популярні новини зараз
Будуть під постійним обстрілом: астролог вказав, на які міста чекає пекельний тиждень Пенсіонерам нарахують по 940 гривень надбавки: пощастить, як завжди, не всім Готуйте гаманці: українцям за лічені дні підвищать тарифи на комуналку, що подорожчає Жертвувати шлунком заради комуналки більше не доведеться: пенсіонерам призначать доплати
Показати ще

Фахівці попереджають: цього робити не можна. Адже хтось після вас скористається чайником за призначенням, і це може призвести до сумних наслідків.

Деякі бактерії стійкі до високих температур і можуть завдати шкоди здоров'ю людей, якщо потраплять до них у напій. У певних умовах вони почнуть виробляти смертельний токсин.

Отже, враховуючи, що готельні чайники є громадськими, наступний мешканець може в кінцевому підсумку випити небезпечні бактерії з вашої нижньої білизни, яких ви залишили там розмножуватися.

Раніше "Знай.ua" писав про те, що кожна поважаюча себе людина не буде бездумно закидати в свій організм казна-що. Тому ми постараємося раз і назавжди відбити у вас бажання купувати "сурогатний" чай і розкриємо всі секрети недобросовісних виробників.

З чого роблять пакетований чай?

Чай в пакетиках дає шахраям можливість нас обдурити, і помістити замість подрібненого якісного чаю чайну пил, тобто відходи чайного виробництва. В Індії та в Китаї ці відходи не використовують, їх купують недобросовісні виробники чаю. Ціна 10 кг чайної пилу - всього 10 $, тобто собівартість його упаковки вимірюється копійками. Неозброєним оком вміст чайного пакетика проаналізувати непросто, але помітити підміну подрібненого чаю дешевим пилом все ж можна.

Кілька слів про барвники та ароматизатори

Чому пакетики так швидко заварюються? Тому що дешевше купити чай низької якості, додати до нього барвник і видати за вищий сорт. Правда, в описі складу на упаковці барвники не вказуються. Виявити барвники в чаї легко - досить опустити пакетик з чаєм в холодну воду. Якщо вона починає забарвлюватися (так само вона може помутніти), то це завдяки фарбі.