Литовський фотограф Альберт Поцей створив серію світлин, на яких показав жінок у моменти найбільшої насолоди.

"Ідея мені наснилася. Я прокинувся, і знав, що повинен це зробити. Так я став досліджувати жіночий оргазм через фотоексперимент", - каже Поцей.

Його стилю характерний мінімалізм, геометрична симетрія, приглушене світло і природні емоції.

"Всі моделі отримували реальні оргазми під час цього фотопроекту. Для досягнення найкращого результату, іноді я використовував режим кінозйомки, автоматично роблячи знімок кожну секунду, при цьому мене ніде поруч не було – це допомагало дівчатам розслабитися. Деякі не потребували цього, в таких випадках я робив знімки вручну", - каже фотограф.

Популярні новини зараз

Пугачова і Галкін приховували ще двох дітей, знайомтеся: Гаррі і Ліза, Аліна і Гриша

"Через 20 хвилин буде вибух": Верховну Раду оточили, що відбувається

В сім'ї Потапа чекають на поповнення: вже відома стать малюка

71-річний шансоньє Шуфутинський готується до весілля з молодою танцівницею: "У мене все життя дівчата"

Показати ще

У зйомці брали участь 15 моделей. Ще 5 відмовилися, бо дізналися, що задовольняти себе доведеться самостійно.

Секрет жіночої насолоди розкрито

Жінки, які особливо чутливі до запахів, отримують більше задоволення від сексу. Вчені оцінили чутливість до ароматів за допомогою спеціальної шкали, яка визначає рівень розпізнавання специфічних ароматів. Після цього вчені поставили всім учасникам дослідження питання з приводу їх сексуальних бажань, досвіду, частоти оргазмів, а також задоволення від сексуальної активності і майстерності у ліжку (частоти і середньої тривалості статевих відносин).

Підвищена чутливість до запахів точно була пов’язана з задоволеннями від сексуальної активності.

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua",  американський сексолог Санні Роджерс стверджує, що регулярні тренування в спортивному залі можна замінити частим сексом. Проте, на думу вченого, щоб домогтися прекрасного результату важливо виконувати лише найбільш енерговитратні пози в ліжку. Найпопулярніша  - місіонерська поза є ефективним засобом для схуднення. Виявляється, всього за 15 хвилин заняття любов'ю в такому положенні згорають 134 калорій.