Захисники природи в шоці. З'явилася інформація, що унікальна система пандо, яка складається з сорока тисяч генетично ідентичних дерев і яка з'єднана між собою єдиною корінною системою, опинилася в небезпеці. Цій системі загрожує вимирання.

Американський телеканал CNN повідомляє, що екологічна катастрофа відбудеться через людську діяльність.

Так, завдяки даним американських учених стало відомо, що пандо – це найважкий та найбільший організм на планеті. Він охоплює площу, яка дорівнює 43 гектарам, а його вага дорівнює 6000 тоннам, що, очевидно, значно перевершує вагу будь-якої великої тварини або рослини.

Дата початку формування системи збіглася із закінченням льодовикового періоду. Однак тепер у пандо виникли проблеми, і система опинилася на межі зникнення. Дослідники вивчили весь ліс і прийшли до висновку, що зростання дерев зупинилося.

Популярні новини зараз

Вдень - коп, а ввечері - охоронець: глава МВС Денис Монастирський вирішив проблему маленьких зарплат поліцейських

Злата Огнєвіч розповіла, що обрала не Андрія Задворного на шоу "Холостячка": "Я переконалася, що..."

Донька Ніни Матвієнко Тоня розкрила правду про розлучення матері після 40 років подружнього життя: "Втомилися, хочуть самі пожити"

Михайло Поплавький запропонував змінити гімн "Ще не вмерла України...." на свою пісню, земляки сміються: "Ваша пісня і так гімно"

Показати ще

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що астрономи знайшли в космосі структуру, яка існувала всього 2 млрд років після Великого вибуху. Маса космічного протокластера, що отримав ім'я Гіперіон, в кілька сотень разів перевищує масу нашої Галактики.

Міжнародна команда астрономів під керівництвом доктора Ольги Кучьятти з Національного інституту астрофізики в Болоньї виявила титанічну структуру, яка існувала у ранньому Всесвіті — згусток матерії масою квадрильйон (1016) сонячних мас.

Варто нагадати, що легендарний британський вчений Стівен Хокінг описав загибель усього людства у своїй останній книзі "Короткі відповіді на "великі питання". У ній говориться, що ще при його житті вчені NASA постійно вели і ведуть спостереження за різними небезпечними астероїдами. І саме вони, на думку Хокінга, головна загроза для людства, так і для будь-якої розумної цивілізації у Всесвіті.

Нагадаємо, мандрівник у часі показав кадри з 2045 року і розповів про все.

Як повідомляв Знай.uа вчені попереджають: зміни в кліматі викличуть Чорну смерть.

Знай.uа писав, вчені назвали кількість двійників Землі.