Як говорить пророцтво, месія прийде в червні 2019 року. Ісус прибуде на Землю через 6 місяців, щоб взяти людство під захист від вимирання, а планету – від Світової війни.

Це пророцтво активно обговорюють в наукових колах. Висувають і більш сміливі версії прибуття Христа.

Насправді Ісус нібито з'явиться, щоб боротися з надлюдьми з Нібіру, які хочуть влаштувати мешканцям Землі кінець світу.

Наукові кола з обережністю поставилися до пророцтва, а ось альтернативна наука все більше і більше популяризується.

Пророкування про Христа було зроблено проповідником із США Рональдом Уайнлендом. Раніше він був головою "Церкви Бога, яка готується до Царства Небесного".

Нагадаємо, Головні біблійні відкриття 2018 року: історики підвели підсумки

Різдво Христове – особливий день в житті християн. Прийнято не тільки ходити в церкву, але і ставити свічки за благополуччя близьких і, звичайно ж, молитися. Вважається, що в цей день молитви володіють неймовірною силою і той, хто дійсно потребує, отримає допомогу вищих сил.

Як раніше повідомляв "Знай.ua" Головні біблійні відкриття 2018 року: історики підвели підсумки

Нарешті історики підвели підсумки важливих біблійнихархеологічних відкриттів і визначили головні. Вони дійсно вразили світ і поставили перед людством нові питання, відповіді на які ще належить відшукати. Інформацією поділилося зарубіжне видання Express.

Також Знай.ua" писав про те, що Різдво 2019: традиції, звичаї та частування Грузії

Різдво – один з найголовніших і шанованих свят у Грузії. Тут він пов'язаний з безліччю незвичайних традицій і звичаїв, а також частувань. Все це пояснюється тим, що в країні проживають представники різних самобутніх народностей, кожна з яких має свої особливості.

В Грузії Різдво переважно називається Шоба. Хоча в різних регіонах його називають по-різному. В Рачі і Нижній Сванетії – це Чантлоба, в Самегрело – Христовий вечір, в Картлі – Христовий Святвечір, у Верхній Сванетії – Шоби, а в Мтіулеті – Тхилоба. Тут свято відзначають з 6 на 7 січня.