Резонансне відкриття, якого люди чекали все життя, зробили науковці. Професор Університету Північної Кароліни Роберт Ланц розповів, що після смерті люди потрапляють в якийсь паралельний простір і отримують шанс воскреснути, повідомляє lisovasotnya. Однак сфера потойбіччя і досі залишається досить загадковою і малодослідженою.

Учений порівняв життя людини з рослиною, що в'яне, щоб у недалекому майбутньому розквітнути. Свою теорію Ланц довів за допомогою теорії біоцентризму.

Нещодавно співробітники Каліфорнійського університету США повідомили, що паралельні світи гарантовано існують. І вони є досить дотичними до реального світу.

Популярні новини зараз

Учасників "МастерШеф" змусили приготувати шедевр, поки горить маленька свічка: закінчилося сльозами та істерикою

Вакцинувався 27 разів і хоче ще: українець їздить містами й "випрошує" дози, рекорд - 5 за день

Вікторія Булітко пішла з "Дизель шоу" і перетворилася на просту пенсіонерку у хустині: "Десять років тому..."

"Холостячка" Злата Огнєвіч практично зняла труси і засвітила "равлика", Задворний може кусати лікті

Показати ще

У деяких з них Землю населяють динозаври, а подекуди Англія не колонізувала Америку. Варто зазначити, що подібні висновки дозволило вченим зробити вивчення мікрочастинки, здатної існувати в двох станах одночасно, а значить, і перебувати в двох місцях одночасно.

Нагадаємо, депресію можна вилікувати за допомогою двох бактерій. Завдяки новому дослідженню фахівці виявили, що низька кількість двох видів бактерій може бути пов'язана з депресією.

Як повідомляв портал Знай.uа, учені зробили важливе відкриття: протистоянню жінок і чоловіків настав кінець. Знахідка вчених поставить крапку в одвічному протистоянні.

Уже давно було доведено, що мозок чоловіка й жінки має важливі структурні відмінності. Нещодавно вчені заявили про те, що жіночий мозок можна назвати більш "молодим", на відміну від чоловічого.

Учені звернули увагу на те, що жінки у похилому віці частіше зберігають ясний розум, ніж чоловіки. Про це заявили вчені з Вашингтонського університету.

Також портал Знай.uа писав, що для тих, хто не любить уколи, вчені запропонували новий метод захисту від грипу.