Відомий фахівець з НЛО та паранормальних явищ Скотт Уорінг опублікував нові докази того, що загадкова Нібіру все таки існує. На цей раз уфолог виявив планету-Х недалеко від Землі.

Про це стало відомо завдяки публікаціям американських наукових видань.

Уорінг переконаний, що в NASA всім відомо — прямо до Сонця рухається гігантський інопланетний об'єкт, але вчені приховують цю інформацію від людей. Конспіролог стверджує, що космічним тілом є Нібіру.

Нібіру мчить до Землі
Нібіру мчить до Землі

Також уфолог не може зрозуміти, чому астрономи, які працюють в різних обсерваторіях, не розповіли про даному явищі всьому світу. Уорінг вважає, що космічний об'єкт це легендарна планета X, яка відома древнім народам як Нібіру. Об'єкт, розміром з планету, з'являється тоді, коли хоче. За легендою він летить на орбіті, яка проходить через Землю кожні 15 000 - 20 000 років. Протягом цього часу прибульці збирають дані про еволюцію всіх істот на Землі.

Популярні новини зараз

Катя Осадча після народження третього сина зізналася, як змінилося її життя: "Раніше планувала веселощі, а тепер..."

В українців підручник з історії викликав занепокоєння, через пояснення походження людини: "Створив Бог"

Померла зірка "МастерШеф" Стелла Клименко перед смертю розповіла про жорстоке побиття: "Ніяких скарг, це життя"

Як обрати телевізор?

Показати ще

NASA назвала дату кінця світу
NASA назвала дату кінця світу

"Вони, теоретично, можуть вносити зміни до ДНК істот, навіть настільки, щоб викликати вимирання в глобальному масштабі, так, я маю на увазі динозаврів", - зазначив уфолог.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Марс має два вірних супутника – Деймос і Фобос. Їх названо на честь старогрецьких богів, супутників бога війни Ареса, римським еквівалентом якого і є Марс. Земля досить часто знаходиться під загрозою атаки з боку інших планет. Як вважають експерти, найголовнішу небезпеку представляє смертоносна Нібіру, мешканці якої хочуть зазіхнути на ресурси нашої планети.

Нагадаємо, до Землі мчить велетенський астероїд: більше за Титанік.

Як повідомляв Знай.uа Зонд виявив прибульців на астероїді Рюгу: між Землею і Марсом.

Знай.uа писав, інопланетяни контактують з собаками: тварини потрібні, щоб підібратися до людей.