Похмільний синдром перестане дошкуляти любителей випивки протягом наступних 50 років.

Такі оптимістичні прогнози висунув професор Дейв Натт, який стверджує, що створив нешкідливий спирт, пише Metro.

Новий різновид напоїв отримав назву "Alcarelle" і представляє справжній алкосинт (від англійського "штучний алкоголь").

Похмілля

Професор Натт заявляє, що алкосинт дозволить насолоджуватися усіма перевагами спиртних напоїв без подальших тяжких побічних ефектів. Крім того новий безпохмільний спирт не оказує згубний вплив на печінку.

Популярні новини зараз
Оштрафують без попередження: українцям дали лише сім днів - кого вже чекають у ТЦК Ці 7 порушень стають підставою для розшуку ТЦК: перевірте чи є ви у списку Пенсіонерам виплатять надбавки понад 600 гривень у липні: хто та як може отримати Торкнеться всіх, хто має свою квартиру чи будинок: українців почали викликати до податкової – з чим це пов'язано
Показати ще

Дослідники витратив багато років на створення такого напою і стверджує, що нарешті домігся свого.

Професор Дейв Натта, який раніше працював державним радником, винайшов молекулу алькосинта таким чином, щоб підтримувати одні специфічні рецептори і ігнорувати інші.

"Ми знаємо, коли і де алкоголь оказує "хороший" і "поганий" вплив на мозок, і які саме рецептори є його посередниками - ГАМК, глутамат і інші, такі як серотонін і допамін. Ефекти алкоголю самі по собі складні, але.... ви можете націлитися на ті ділянки мозку, які потрібно вразити", — пояснив професор Натт.

Професор Дейв Натт

Зараз напій знаходиться на завершальній стадії розробки, але все ще потребує схвалення регулюючих органів, перш ніж зможе вступити у відкриту продаж

"Очевидно, будуть випробування, щоб перевірити, що молекула безпечна. І ми повинні показати, що він відрізняється від алкоголю. Ми покажемо, що він не виробляє токсичності, як алкоголь", — заявляє професор Натт.

Після отримання схвалення від державних структур, професор планує продати Alcarelle гігантам алкогольної промисловості.

Алкосинт

Нагадаємо, надмірне вживання алкоголя впливає на будову ДНК і посилює залежність до спиртних напоїв.

Як повідомляв портал "Знай.uа", медики виявили білковий механізм, який допоможе пояснити природу алкоголізму.

Також "Знай.uа" писав про 6 способів кинути пити сьогодні.