Людство тисячоліттями мріє про вічне життя, і в гонитві за цією мрією люди, здається, перепробували все. Вчені всього світу ламають голови, як втілити цю ідею в реальність і схоже вихід знайшли.

Як розповідає біолог-геронтолог Обрі ді Грей, роботу якого спонсорує магнат Пітер Тіль, дуже скоро люди будуть жити мінімум 1000 років.

Відомо, що на даний момент вчений працює в області регенеративної медицини, завдяки якій і вдасться підвищити термін життя людей.

Звичайно, ідея досить хороша, тільки уявіть собі, якби Ейнштейн, Тесла або скажімо Галілей могли прожити тисячу років, скільки б ці особистості змогли ще зробити відкриттів для людства.

Популярні новини зараз

Ірина Білик відправила молодшого сина до свого батька Аслана Ахмадова: відриваються на повну

Пенсія 2600 і доплата в 500 гривень: у Мінсоцполітики анонсували нове підвищення під осінь

"Холостяк" Микита Добринін показав, хто чекає його зі зйомок, і це не Даша Квіткова: "Краса"

Абсолютно гола Настя Каменських покрасувалася фігурою в басейні: "А Потап знімає"

Показати ще

Але що якщо технологія стане доступною не тим людям і швидше за все так і станеться.

Як зазначає біолог, можливість прожити тисячоліття отримає тільки еліта – окремі особистості, які зуміють скористатися досягненнями біоінженерії.

Продовжувати життя будуть за допомогою редагування генів. І як припускають науковці, це стане можливим вже в найближчому майбутньому.

Обрі ді Грей, вивчає можливість призупинення старіння з 2000 року, порівнює процес відновлення з ремонтом автомобіля: людині потрібно регулярно займатися ремонтом свого тіла, так як повністю процеси метаболізму скорегувати не можна.

Як і слід було очікувати, не всі науковці поділяють думку британського біолога. Так, Річард Міллер, професор Мічиганського університету, зазначив, що теорію його колеги наукове співтовариство взагалі не сприймає, так як вона далека від реального світу.

Але як показує практика, те що колись було нереальним і навіть фантастичним, рано чи пізно, стає дійсністю.

Нагадаємо, вчені виявили істоту, яка може жити вічно. Місцем його перебування стали теплі води південних морів. Спочатку медузи Turritopsis Nutricula жили в Карибському морі, проте поступово почали розширювати ареал свого проживання.

Як повідомляв портал "Знай.uа", вчені винайшли еліксир молодості. Дізнайся, які продукти слід виключити з раціону, щоб не постаріти завчасно.

Також "Знай.uа" писав, марсохід NASA надіслав фото останків загиблої цивілізації. За словами представника каналу Тайлера Глокнера, цей трикутний "металевий осколок був штучно створений зниклою цивілізацією.